Dzisiaj jest: 13.4.2021, imieniny: Artemona, Justyny, Przemysławy

Zakupy na telefon w Stargardzie – na ratunek w kwarantannie i nie tylko

Dodano: 5 miesięcy temu Autor:

Zakupy na telefon w Stargardzie także dla osób na kwarantannie. Koszt jedynie 15 PLN

Zakupy na telefon w Stargardzie – na ratunek w kwarantannie i nie tylko

Rok 2020 przebiega pod znakiem epidemii koronawirusa. Zwłaszcza jesienna druga fala daje się mocno wszystkim we znaki. Liczba osób na kwarantannach jest znacznie większa niż wiosną czy latem, co stwarza mieszkańcom pewne problemy organizacyjne. Skoro bowiem nie można wychodzić z domu, to co z zakupami?

Zakupy na telefon w Stargardzie

Od teraz nie jest to już problem. Z inicjatywą Zakupów na Telefon wychodzi sklep ZŁOTY GROSIK, mieszczący się przy ulicy Kolejowej 2. Kto przeglądał ich profil Facebookowy ten już zapewne zobaczył możliwość zakupów z dowozem. Kto jeszcze tego nie zrobił - prezentujemy wszystkie najważniejsze informacje.

Zakupów mogą dokonywać zarówno osoby przebywające na kwarantannie, jak i wszystkie pozostałe zainteresowane zakupami z dowozem do domu i wniesieniem pod drzwi – wygodna opcja dla osób starszych czy np. kobiet w ciąży.

Jak można zrobić zakupy z dostawą do domu w Stargardzie?

1.    Wystarczy skontaktować się ze sklepem Złoty Grosik poprzez telefon (nr do zamówień 695 34 34 34) sms lub komunikator Messenger i podać kompletną listę zakupów.
2.    Sklep potwierdzi dostępność wszystkich zamawianych produktów, ewentualnie zaproponuje zamienniki i odpowie na wszelkie pytania.
3.    Po akceptacji klienta rozpocznie się kompletowanie jego zamówienia.
4.    Zamówienia zostanie dostarczone najpóźniej następnego dnia roboczego, w dogodnej dla klienta godzinie.

Koszt dostawy wraz z wniesieniem produktów to jedynie 15 zł. Dostaw dokonuje firma Łozo Wozi - Usługi Transportowe.

Płatności można dokonywać szybkim przelewem, BLIK-iem lub gotówką przy odbiorze (opcja gotówki nie dotyczy osób przebywających na kwarantannie). W najbliższych dniach zostanie też uruchomiona opcja płatności kartą.

Zakupy na telefon  i z dostawą do domu dla osób na kwarantannie

Sklep Złoty Grosik oferuje usługę Zakupów na Telefon także dla osób przebywających na kwarantannie. W przypadku takiego zamówienia płatność odbywa się tylko poprzez BLIK lub przelew bankowy, a kompletne zakupy zostaną dostarczone pod drzwi klienta, bez kontaktu fizycznego z osobą zamawiającą. Szybko, wygodnie i bezpiecznie.
Przebywasz na kwarantannie? Skorzystaj z opcji zakupów na telefon już teraz!

Sklep Złoty Grosik oferuje produkty spożywcze w tym te z codziennych dostaw, świeże:
•    Mięsa i wędliny
•    Warzywa
•    Owoce
•    Pieczywo


Materiał sponsorowany

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Błękitni Stargard - Sokół Ostróda. GALERIA