Dzisiaj jest: 14.4.2021, imieniny: Bernarda, Martyny, Waleriana

Czy w Stargardzie powstanie sklep nowej sieci?

Dodano: 5 miesięcy temu Autor:

W najbliższym czasie na stacjach sieci BP nastąpią duże zmiany.

Czy w Stargardzie powstanie sklep nowej sieci?

We współpracy z siecią handlową Auchan powstanie nowy format sklepów.

Auchan Retail Polska oraz BP poinformowały o rozpoczęciu strategicznej współpracy na polskim rynku, w ramach której na stacjach BP uruchamiane będą sklepy w nowym formacie convenience- pod szyldem Easy Auchan. Pierwszy sklep sieci został otwarty w czwartek, 19 listopada, na stacji BP Reduta w Warszawie. Otwarcie dwóch kolejnych sklepów planowane jest na grudzień tego roku.

 W asortymencie Easy Auchan znajdzie się blisko 2 tysiące produktów, w cenach marketowych, w tym oferta marki własnej sieci. Koncern BP zapowiada także zmiany w ofercie gastronomicznej kawiarni Wild Bean Cafe, a także wystroju wnętrz stacji. Sklepy Easy Auchan będą otwarte całą dobę przez siedem dni w tygodniu, podobnie jak stacje paliw BP. W ofercie produktowej znajdzie się ponad 320 produktów marek własnych Auchan, w tym gama produktów Pewni Dobrego, stworzona przez sieć we współpracy z lokalnymi dostawcami zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.

W ramach wprowadzanych zmian oferta śniadaniowa i lunchowa dostępna w Wild Bean Cafe zostanie rozszerzona o dania na miejscu i na wynos m.in. kanapki skomponowane ze świeżych produktów zgodnie z preferencjami Klientów, przygotowane na miejscu ciepłe przekąski, świeżo wyciskane soki oraz wypiekane na miejscu pieczywo. Oferta Wild Bean Cafe oraz sklepowa dostępna będzie na miejscu oraz z dostawą do domu.

Zarówno Auchan, jak i BP zapewniają w obecnej sytuacji pandemii koronawirusa, że monitorują na bieżąco sytuację epidemiczną, działają według bardzo wysokich standardów bezpieczeństwa i wdrażają szereg dodatkowych procedur mających na celu zapewnienie ochrony zdrowia i bezpieczeństwa zarówno Klientom, jak i Pracownikom.   

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Błękitni Stargard - Sokół Ostróda. GALERIA