Dzisiaj jest: 27.11.2020, imieniny: Franciszka, Kseni, Maksymiliana

Jest praca w Stargardzie

Dodano: miesiąc temu
Redakcja poleca!

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji poszukuje kierowcy autobusu, mechanika samochodowego i elektromechanika.

Jest praca w Stargardzie

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji poszukuje kierowcy autobusu, mechanika samochodowego i elektromechanika. Do pracy rekrutują też inne firmy – jest wiele propozycji dla osób z różnym wykształceniem i umiejętnościami.

Aktualne oferty można znaleźć na www.stargardvita.pl.

 

Rekrutację prowadzi m.in. Komenda Powiatowa Policji, Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej i Stargardzkie Towarzystwo Budownictwa Społecznego. Pracowników poszukują także Andrenplast, Klippan, Scanwir, Van Heyghen Stal i Bridgestone. Wśród ofert jest np. praca na stanowisku operatora produkcji i magazynu, ale także specjalisty ds. IT, kontroli jakości czy sprzedaży. Te i inne propozycje różnych firm można znaleźć tutaj.
 

Portal www.stargardvita.pl to nie tylko aktualne oferty pracy. W zakładce „mieszkaj” są informacje ze stargardzkiego rynku nieruchomości. To zarówno mieszkania do wynajęcia, jak i na sprzedaż – w stanie deweloperskim lub z rynku wtórnego. W części „odkrywaj” znajdziemy aktualności związane edukacją i wsparciem rodzin oraz propozycje kulturalne, turystyczne i sportowe. Warto regularnie odwiedzać stronę oraz facebookowy profil StargardVita!

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Marta Lempart w Stargardzie. BUDZOWSKI.art