Dzisiaj jest: 8.7.2020, imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety

Wydział Komunikacji w Starostwie otwarty w sobotę dla klientów

Dodano: 2 tygodnie temu

Biorąc pod uwagę duże zainteresowanie mieszkańców,

Wydział Komunikacji w Starostwie otwarty w sobotę dla klientów

którzy odwiedzają tłumnie Wydział Komunikacji zaraz po przywróceniu bezpośredniej obsługi w ramach luzowania obostrzeń  czasu pandemii, Starosta Stargardzki poinformowała, że najbliższa sobota 27 czerwca będzie dniem roboczym dla urzędników wydziału. Można więc wybrać się w sobotę do Starostwa, z wnioskiem o zarejestrowanie pojazdu lub w sprawach bieżących.
 

W roboczą sobotę 27 czerwca Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Stargardzie będzie otwarty od 8.00. do 14.00.  Przez ten czas  właściciele pojazdów mogą skorzystać z sześciu otwartych stanowisk obsługi.
 

Niedogodności może natomiast sprawiać zamknięta kasa oddziału banku na parterze Starostwa oraz wyłączony wpłatomat. Są one niezależne od Starostwa. W tej sytuacji wniesienie opłaty komunikacyjnej będzie możliwe jedynie przy użyciu karty płatniczej. Formalności opłacić można także przelewem pocztowym.
 

Przez kilka tygodni obowiązujących obostrzeń, które wykluczały bezpośrednią obecność w urzędzie, załatwienie wszystkich formalności związanych z rejestracją pojazdu i prawem jazdy było możliwe za pośrednictwem platform obsługi on line.  Korzysta z niej nadal  część klientów Wydziału Komunikacji, składając wnioski w formie elektronicznej.

Źródło: Powiat Stargardzki
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Błękitni Stargard - Górnik Łęczna. GALERIA