Dzisiaj jest: 8.7.2020, imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety

Pyrzyckie – utrudnienia

Dodano: miesiąc temu

Trwają prace nad nową drogą – przedłużeniem ul. Powstańców Warszawy.

Pyrzyckie – utrudnienia

Jednym z etapów inwestycji jest budowa mini ronda u zbiegu ulic Miłej i Powstańców Warszawy. Od poniedziałku (15.06.) w tym miejscu wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu.
 

Skrzyżowanie ul. Miłej z ul. Powstańców Warszawy będzie zamknięte. Trwa montaż tymczasowego oznakowania. Zmiany w ruchu obowiązują od 15.06. (poniedziałek). Kierowcy pojadą objazdem – ul. W. Pileckiego i ul. L. Staffa. Tymi ulicami będą również jeździły autobusy MPK. W związku z tym na jezdni zostanie wprowadzony zakaz parkowania.

 

iejskie autobusy nie zatrzymają się w zatoce przy ul. Powstańców Warszawy. W tym miejscu będą mogli parkować kierowcy samochodów osobowych. Tymczasowy przystanek autobusowy zostanie zlokalizowany przy ul. L. Staffa.
 

Mini rondo usprawni poruszanie się po os. Pyrzyckim. To część znacznie większej inwestycji. Ul. Powstańców Warszawy zostanie przedłużona – aż do ul. W. Broniewskiego. Kierowcy zyskają kilometr nowej jezdni. Piesi i cykliści będą poruszać się po nowym chodniku i ciągu pieszo-rowerowym. Dzięki temu poprawi się komfort i bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg.
 

Zdjęcie: UM w Stargardzie/archiwum

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Błękitni Stargard - Górnik Łęczna. GALERIA