Dzisiaj jest: 6.8.2020, imieniny: Jakuba, Sławy, Wincentego

Gdzie i jakie meble wypożyczyć na małą imprezę plenerową?

Dodano: 4 miesiące temu

Wydawać by się mogło, że prowadząc małą gastronomię, nie ma potrzeby wypożyczania mebli na imprezę plenerową, bo można skorzystać z tego, czego używamy na co dzień. ..

Gdzie i jakie meble wypożyczyć na małą imprezę plenerową?

Artykuł sponsorowany


Wydawać by się mogło, że prowadząc małą gastronomię, nie ma potrzeby wypożyczania mebli na imprezę plenerową, bo można skorzystać z tego, czego używamy na co dzień. Nic bardziej mylnego. Meble eventowe to wyjątkowy rodzaj mebli, które łączyć mają wytrzymałość z mobilnością i estetycznym wyglądem. Próżno szukać tych cech u większości mebli dla gastronomii, których przecież nikt nie będzie przenosił z miejsca na miejsce, zwłaszcza po trawie.

Cechy mebli na imprezy plenerowe

W meblach eventowych, nieco inaczej niż w tych przeznaczonych do naszych domów czy restauracji, nie liczą się tak bardzo długie lata użytkowania, a intensywna i często brutalna eksploatacja. Oznacza to, że mimo oczywistych elementów estetycznych, powinny wyjątkowo szybko dać się oczyścić. Stąd ogromna popularność mebli wykonanych z wysokojakościowych plastików. 
 

W przypadku krzeseł, które na naszym evencie trzeba będzie składować gdzieś na ograniczonej powierzchni pod dachem, warto wybrać te sztaplowane, czyli zbudowane w taki sposób, że będą mogły być przechowywane jedno na drugim. 
 

Co istotne, kategoria mebli eventowych jest tak szeroka, że nie trzeba decydować się na półśrodki, tzn. stoły czy krzesła uniwersalne, pasujące do każdego rodzaju imprezy. To, że krzesła są piękne i zdobione w wyjątkowy sposób nie oznacza wcale, że nie spełnią swojego zadania na evencie “pod chmurką”. 
 

I właśnie takiego rodzaju meble oferuje każda dobra wypożyczalnia mebli eventowych. Co więcej, w większości przypadków oferowane w tego typu miejscach produkty są sprawdzone przez dziesiątki, jeśli nie setki użytkowników. A jeśli dany mebel wybierany jest często, znaczy to, że ma jakieś szczególne cechy, które wyróżniają go spośród innych.
 

Gdzie tanio i dobrze wynająć meble na event?

Niezależnie od tego, czy potrzebny nam jeden stół, czy może 100 krzeseł, zawsze warto o ich wynajem postarać się w miejscu, gdzie gwarantują nam szybkie dowiezienie zapasowych kilku elementów na event, doradzą co wybrać, na jakiego rodzaju okazję i przede wszystkim zaproponują zniżki przy większych wypożyczeniach. Dobrze, jeśli można wypożyczyć meble nie tylko z miejsca, gdzie organizujemy event, ale takie z dostawą na całą Polskę. Taka opcja zdejmuje nam z głowy transport. Oczywiście trzeba dodatkowo zapłacić, ale nie musimy się martwić o uszkodzenia, zwłaszcza tych delikatniejszych mebli po drodze. Wypożyczanie mebli na eventy w większych wypożyczalniach sprawia, że dodatkowo możemy wypożyczyć też inne elementy, które będą potrzebne w czasie imprezy jak oświetlenie, elementy dekoracji jak wazony, czy poduszki.
 

W przypadku eventu, na którym szczególnie ważna jest marka organizatora, warto zadbać o meble z możliwością brandingu. Można na nich wykonać jednorazowo logo, które zostanie po wypożyczeniu w prosty sposób usunięte. 
 

Na koniec koniecznie poczytajmy opinię o wybranej przez nas wypożyczalni mebli - komfort i wygoda naszych gości jest przecież nie mniej ważna niż sprawne wypożyczenie mebli.fot. materiały prasowe otrzymane od reklamodawcy
 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Stargard. Obchody 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. FOTORELACJA