Dzisiaj jest: 4.6.2020, imieniny: Christy, Helgi, Karola

Zmiana organizacji pracy Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego

Dodano: 3 miesiące temu

W związku z obowiązującym na terenie kraju i w regionie stanem zagrożenia epidemicznego, którego celem jest ograniczenie ekspansji SARS- CoV2 ,

Zmiana organizacji pracy Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego

a także koniecznością zachowania ścisłych procedur bezpieczeństwa sanitarnego w tym zakresie, zdecydowano o ograniczeniu funkcjonowania Wydziału Komunikacji Starostwa.

Biorąc pod uwagę kwestię bezpieczeństwa- zarówno klientów, jak i pracowników- od poniedziałku 16 marca 2020 r. czasowo została zawieszona obsługa rejestracji pojazdów. Z usług Wydziału Komunikacji można skorzystać załatwiając jedynie sprawy bieżące, oraz w zakresie odbioru lub złożenia wniosku o prawo jazdy.
 

Zachęcamy jednocześnie aby ograniczyć wizyty w urzędzie, korzystając z narzędzi komunikacji elektronicznej. Większość spraw można również załatwić telefonicznie. Dzwoniąc pod nr. 91 48 04 800 lub 91 48 04 804 , Kancelaria Ogólna skontaktuje każdego z interesantów z danym urzędnikiem. Pełny wykaz telefonów kontaktowych na stronie:

https://powiatstargardzki.pl/strona/menu/6_kontakt
 

O wszelkich innych zmianach w pracy Starostwa Powiatowego będziemy informować na bieżąco. Mieszkańców i klientów Wydziału Komunikacji prosimy o zrozumienie zaistniałej sytuacji.

Źródło: Powiat Stargardzki
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Przeprowadzka Książnicy Stargardzkiej - GALERIA