Dzisiaj jest: 14.8.2020, imieniny: Alfreda, Maksymiliana, Selmy

Nowy adres KredytOK.

Dodano: 5 miesięcy temu Autor:

Zapraszamy 13.03 na otwarcie z niespodziankami!  

Nowy adres KredytOK.
Nowy adres KredytOK. Zapraszamy 13.03 na otwarcie z niespodziankami!  
W najbliższy piątek warto odwiedzić ulicę Piłsudskiego 94 w Stargardzie. Z okazji otwarcia placówki KredytOK w nowej lokalizacji dla przyszłych i obecnych Klientów, będą czekały praktyczne upominki, ciepłe napoje, a także słodkości. Placówkę warto odwiedzić również ze względu na bogatą ofertę wielu firm pożyczkowych i banków, wygodny punkt opłat i profesjonalne doradztwo w zakresie ofert finansowych. Zapraszamy serdecznie do poznania wszystkich możliwości na miejscu podczas spotkania z naszymi Doradcami! 

KredytOK – różnorodność firm pożyczkowych
Jako cel stawiamy sobie znalezienie rozwiązania wszystkich potrzeb finansowych Klientów odwiedzających nasz punkt. Posiadamy oferty większości firm pożyczkowych działających na polskim rynku, a także własne pożyczki ratalne do 15 000 zł.  Nasi Doradcy dopasują wysokość raty, czas spłaty i produkt do oczekiwań i możliwości Klienta.  W zależności od potrzeba możemy zaproponować szybkie pożyczki jedno ratalne na niższe kwoty, a także pożyczki z możliwością spłaty nawet do 48 rat.

Miejsce, w którym otrzymasz kredyt
Zdarzają się sytuacje, w których potrzebujemy znacznie większych środków i nie zawsze oferta pożyczkowa jest tu wystarczającym rozwiązaniem. W takich sytuacjach również możemy znaleźć rozwiązanie pod tym samym adresem. Odwiedzający oddział KredytOK w Stargardzie, w jednym miejscu mają dostęp do ofert kilku banków. Możliwość skorzystania z multioferty bankowej nawet do 200 tys. zł to duża zaleta naszego punktu.

Nie tylko pożyczki i kredyty
Systematycznie rozwijamy się, aby zaoferować naszym Klientom jak najwięcej atrakcyjnych usług związanych z finansami. Coraz bardziej popularny w naszym oddziale jest punkt opłat Monetia, w którym można dokonać bezpiecznych i szybkich płatności rachunków. Konkurencyjne warunki i program lojalnościowy umożliwiający wykonanie co 10 - tej płatności bezpłatnie to niewątpliwe korzyści oferty punktu opłat dostępnego w naszym oddziale. Odwiedź nas i zapytaj o szczegóły Doradcę. 

Wiele możliwości w jednym miejscu
Punkt KredytOK powstał z myślą o zrealizowaniu różnych potrzeb Klientów. Lokalny charakter, przyjazna lokalizacja, Doradcy z Twojego miasta i obecność marki od 1999 roku na Polskim rynku są gwarancją wysokiej jakości obsługi. Jeśli szukasz sprawdzonej oferty pożyczki, kredytu lub po prostu chcesz szybko opłacić swoje rachunki, umów się na spotkanie dzwoniąc na numer infolinii 601 500 500 lub przyjdź bezpośrednio do oddziału.  KredytOK Stargard, ul. Piłsudskiego 94, tel. +91 577 59 71.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Senior Plus w agroturystyce "7 Ogrodów". FOTORELACJA