Dzisiaj jest: 1.4.2020, imieniny: Chryzamtyny, Grażyny, Zygmunta

Ta droga wymaga remontu

Dodano: miesiąc temu Autor:

Droga alternatywna pomiędzy ul. Spokojną, a ul. Broniewskiego znów nie jest w najlepszym stanie.

Ta droga wymaga remontu
Pomimo remontów pojawiają się na niej nierówności i koleiny.

Droga alternatywna pomiędzy ul. Spokojną, a ul. Broniewskiego jest chętnie wykorzystywana przez kierowców podczas remontów prowadzonych w mieście. Pomimo remontów wciąż występują na niej koleiny i nierówności. Radna Rady Powiatu Anna Gołofit poprosiła o doraźny remont drogi wzdłuż ogrodów działkowych przy ul. Spokojnej.

Radna Anna Gołofit zwróciła uwagę na problem kierowców korzystających z drogi na odcinku Spokojna - Broniewskiego i poprosiła o uzupełnienie punktowe ubytków, wyrównanie nierówności oraz kolein. Pozwoli to na bezpieczne korzystanie z tej drogi przez użytkowników. - W czasie gdy zamknięty jest most na ul. Wyszyńskiego jest to droga alternatywna dojazdu do centrum miasta dla mieszkańców osiedla Pyrzyckiego. Wielokrotnie zwracałam się z taką prośbą i zawsze miało to odzwierciedlenie w wykonaniu robót na tej drodze. Niestety droga ta jest stale niszczona m.in. przez pojazdy dojeżdżające na budowę nowo budowanych bloków przy ogrodach działkowych. Proszę o potraktowanie sprawy jako pilnej i doraźną naprawę drogi- zaapelowała radna Anna Gołofit.

Sylwia Przybylska, Dyrektor Wydziału Inżynierii Urzędu Miasta w Stargardzie poinformowała,  że firma zajmująca się utrzymaniem stanu technicznego ulic w tym rejonie miasta na bieżąco monitoruje stan nawierzchni na ww. ulicy. - W momencie stwierdzenia uszkodzeń zagrażających bezpieczeństwu ruchu drogowego dokonuje niezbędnych napraw. Ostatni taki remont został przeprowadzony w dniu 21 stycznia- informuje Sylwia Przybylska.
 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Bieg Tropem Wilczym 2020. GALERIA