Dzisiaj jest: 22.9.2020, imieniny: Maury, Milany, Tomasza

200 lat dla pana Antoniego!

Dodano: 7 miesięcy temu

Piękny jubileusz w Stargardzie.

200 lat dla pana Antoniego!

Pan Antoni Lemiech obchodzi setne urodziny. Solenizant przyszedł na świat 10.02.1920 r. w Urzejowicach w województwie podkarpackim. W dniu swojego święta przyjął życzenia i kwiaty od zastępcy prezydenta Ewy Sowy. Otrzymał także list gratulacyjny napisany przez prezydenta Rafała Zająca.
 

Pan Antoni pochodzi z niewielkiej miejscowości na Podkarpaciu. Jednak od wielu lat związany jest ze Stargardem. Ma dwoje dzieci – doczekał się także wnuków i prawnuków. Setne urodziny pana Antoniego wypadają w poniedziałek (10.02.). Z tej okazji cały dom wypełnił się członkami rodziny i gośćmi, którzy chcieli towarzyszyć jubilatowi w tym szczególnym dniu.

Zastępca prezydenta Ewa Sowa przekazała stulatkowi dwa listy. Jeden z nich wysłał premier Mateusz Morawiecki, a autorem drugiego jest prezydent Rafał Zając. Oprócz tego solenizant otrzymał kwiaty i upominek, a także najlepsze życzenia i gratulacje. Prezydent Rafał Zając podkreślił, że ta wyjątkowa rocznica urodzin jest godna podziwu, uznania i szacunku.
 

Zdjęcie: UM w Stargardzie

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Weekend Seniora - Fotorelacja