Dzisiaj jest: 22.9.2020, imieniny: Maury, Milany, Tomasza

Materac dla singla, czyli jak dobrać komfortowy materac jednoosobowy

Dodano: 8 miesięcy temu Autor:

Jak wybrać odpowiedni materac dla jednej osoby?

Materac dla singla, czyli jak dobrać komfortowy materac jednoosobowy

Artykuł sponsorowany


Specjaliści zgodnie twierdzą, że singli jest więcej z roku na rok. Taki model życia już na stałe wszedł do naszego społeczeństwa i dziś już nikt nie dziwi się, że ktoś jest kawalerem czy starą panną.
 

Nawiasem mówiąc sformułowania kawaler, czy stara panna, na dobre wyszły już z naszego słownika. Życie singla jest wygodnym życiem, ponieważ single skupiają się głównie na sobie. W taki sposób urządzają również mieszkania i tutaj pojawia się zazwyczaj dylemat. Jaki materac najlepiej sprawdzi się dla singla?

Singlowy materac sprężynowy

Jeszcze jakiś czas temu, wybór wśród materaców jednoosobowych, był dość mizerny. Dziś przed singlem otworem stoi szeroki wybór materacy dedykowanych łóżkom jednoosobowym. Dzięki temu możliwe jest dobranie idealnego materacu, który zadowoli każde gusta.
 

Na samym początku trzeba jednak określić, czy materac ma być ze sprężynami, czy bez.
Sprężynowe materace cechują się bardzo efektowną powierzchnią elastyczną, która idealnie układa się do sylwetki osoby, która na nim śpi. Materace bonelowe, czyli takie, które zbudowane są z siatki sprężyn, doskonale sprawdzą się dla singla, który jest plus size. Materac bonelowy równomiernie rozprowadza ciężar, dlatego osoby cięższe nie będą się na nim zapadać. Materace kieszeniowe zbudowane są z materiałowych kieszonek, w których znajdują się sprężyny. Dzięki takiej budowie, materace kieszeniowe jeszcze lepiej rozprowadzają ciężar i świetnie dostosowują się do kręgosłupa. Niezawodną jakość materacy kieszeniowych zapewnia firma Hilding.

Komfort singla, czyli materac piankowy

Materac piankowy, czyli taki, który stworzony jest z pianki poliuretanowej, jest ekonomicznym, ale i wygodnym rozwiązaniem dla singla. Pianka poliuretanowa charakteryzuje się dość dobrą jakością, a materace piankowe dobrze dostosowują się do kręgosłupa osoby, która na nim leży. Materace poliuretanowe należą do tanich i ekonomicznych rozwiązań. Jest to szczególnie ważne, kiedy singiel ma na przykład psa. Jak wiemy, najlepszy przyjaciel człowieka bardzo lubi maltretowanie materaca, dlatego, gdy coś takiego się wydarzy, to kupno nowego materacu nie będzie rujnującym wydatkiem.

Kolejną zaletą materacy piankowych jest ich lekkość.

Materac dla singla musi być komfortowy

Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na wybór materaca piankowego, bonelowego, czy kieszeniowego, najważniejszym kryterium musi być nasz komfort. Obecna ofert materacy dla singli jest tak bogata, że z pewnością każdy z nich znajdzie coś idealnego dla siebie.

Warto pamiętać, że sen jest jedną z najważniejszych czynności, ponieważ jego niewystarczająca ilość może nieść ze sobą katastrofalne skutki.

Dobry materac dla singla to taki, który pozwoli na relaksujący i regenerujący sen. Firmą, na którą warto zwrócić uwagę, jest Hilding. Firma ta produkuje materace piankowe, sprężynowe, czy kieszeniowe, które cechują się najwyższą jakością wykonania.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o materacach dla singli, koniecznie odwiedź stronę sennamaterace.pl

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Weekend Seniora - Fotorelacja