Dzisiaj jest: 26.9.2020, imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji

Z wizytą u Lidera Biznesu

Dodano: 8 miesięcy temu
Redakcja poleca!

W Stargardzkim Parku Przemysłowym działają firmy z różnych branż.

Z wizytą u Lidera Biznesu

Swoje miejsce znajdują tam zarówno duże, jak i nieco mniejsze przedsiębiorstwa. Prezydent Rafał Zając odwiedził siedzibę Hydro-Flex – producenta i serwisanta elementów hydrauliki siłowej. Za 2019 r. firma zdobyła tytuł Lidera Stargardzkiego Biznesu w skali Małego Przedsiębiorstwa.
 

Hydro-Flex rozpoczął działalność w 2007 r. Od samego początku miał siedzibę w Stargardzie. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w szeroko pojętej hydraulice siłowej. Podstawową działalnością Hydro-Flex jest produkcja i serwis węży hydraulicznych, sprzedaż hurtowa oraz produkcja i regeneracja cylindrów hydraulicznych. Właściciele firmy przywiązują dużą wagę do jakości wytwarzanych produktów i sprawnej realizacji zamówień.
 

Przedsiębiorstwo działa na rynku od 13 lat. W tym czasie nawiązano udaną współpracę z wieloma zagranicznymi kontrahentami. Hydro-Flex jest autoryzowanym dystrybutorem produktów m.in. niemieckiego Uniflexu i włoskiej grupy Vitillo. Dodatkowo firma ze Stargardu prowadzi całodobowy serwis hydrauliki siłowej. Specjaliści w tej dziedzinie czekają pod nr tel. 665 820 777.
 

Zdjęcia: UM w Stargardzie

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Marcin Parzybut - "Cudze chwalicie .." Wernisaż w Bramie. Photos by Jan Rybaczuk