Dzisiaj jest: 29.2.2020, imieniny: Lecha, Lutomira

Kinowe wieczory w Heliosie - Kino Kobiet [styczeń]

Dodano: miesiąc temu Autor:

Drugi styczniowy seans w ramach Kina Kobiet.

Kinowe wieczory w Heliosie - Kino Kobiet [styczeń]

Materiał sponsorowany


W tym miesiącu sieć kin Helios przygotowała dla wielbicielek filmów niespodziankę w postaci drugiego wydarzenia pod nazwą Kino Kobiet. Na ekranie zostanie wyświetlony dramat pt. „Judy”.

Kino Kobiet to wieczory filmowe organizowane z myślą wyłącznie o kobietach. Na wydarzenie składają się: projekcja filmu, którego tematyka dobrana jest wyłącznie dla żeńskiej części publiczności oraz liczne poprzedzające seans atrakcje. Całe wydarzenie poza salą kinową obejmuje również hol kina.

Podczas wydarzenia kobiety mogą poznać nowości zarówno ze świata urody, mody, jak i fitnessu. Przed salą kinową rozstawione są stoiska, przy których można porozmawiać z reprezentantami wybranych firm, nabyć fachową wiedzę, a także zakupić wybrane kosmetyki.

Oprócz prezentacji uczestniczki Kina Kobiet mogą wygrać liczne nagrody, chociażby w postaci voucherów na wybrane zabiegi kosmetyczne, masaże, albo też bardziej aktywne formy spędzenia wolnego czasu.

Wszystkie atrakcje trwają od 30 do 45 minut przed pokazem.

„Judy” to dramat biograficzny w reżyserii Ruperta Goolda. Film stanowi ekranizację życia światowej sławy artystki Judy Garland. W tej roli nagrodzona tegorocznym Złotym Globem Renée Zellweger. Historia rozpoczyna się w momencie, gdy bohaterka przeżywa jeden z największych kryzysów w swoim życiu. Nałożenie się problemów w życiu osobistym i zawodowym powoduje, że Judy zaczyna coraz częściej sięgać po używki. Mimo iż na zewnątrz nadal wygląda perfekcyjne to w duszy przeżywa piekło. Jedynym, co trzyma ją na powierzchni są dzieci, którym chce ofiarować szczęśliwe dzieciństwo. Pewnego dnia los jednak uśmiecha się do artystki. Pytanie, czy zdoła jeszcze wykorzystać daną jej szansę.

https://www.helios.pl/35,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/17432/Judy
Seanse odbędą się w dniach 27 i 29 stycznia o godz. 18.30. Szczegóły poniżej:


Helios CH Kupiec


https://www.helios.pl/23,Szczecin/KinoKobiet/


Helios Outlet Park Szczecin

https://www.helios.pl/35,Szczecin/KinoKobiet/
 

Źródło: Kino Helios
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Kolędy w Cerkwi Greckokatolickiej nad Iną. GALERIA