Dzisiaj jest: 28.9.2020, imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława

Powiat Stargardzki - komunikat

Dodano: 8 miesięcy temu

Przypominamy: w sobotę 18 stycznia 2020 r. Wydział Komunikacji otwarty dla interesantów

Powiat Stargardzki - komunikat

Kolejna robocza sobota ma rozładować kolejki przed Wydziałem Komunikacji Starostwa Powiatowego w Stargardzie. W godzinach od  8.00. do 15.00 w dniu 18. stycznia 2020 r. przyjmowane będą wyłącznie osoby dokonujące rejestracji auta.
 

Utrudnienia związane z obsługą klientów Wydziału Komunikacji, to konsekwencja zmian w przepisach Prawa o ruchu drogowym, nakładających sankcje za brak rejestracji auta w wyznaczonym 30- dniowym terminie od chwili zakupu. Z tego powodu wzrosły w  ostatnim czasie kolejki interesantów. Na przestrzeni kilku tygodni Wydział Komunikacji obsługuje średnio 200 osób. Stąd decyzja o rejestracji pojazdów także w sobotę 18 stycznia. Warto skorzystać z okazji, dokonując rejestracji auta w najbliższą sobotę.
 

To druga już sobota robocza. Po raz pierwszy wydział Komunikacji otwarto dla interesantów 28 grudnia 2019 r. w świąteczno- noworocznym szczycie, przed wprowadzeniem znowelizowanych przepisów dotyczących rejestracji pojazdów.

Źródło: Powiat Stargardzki
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
PGE Spójnia - King Wilki Morskie. Photos by Jan Rybaczuk.