Dzisiaj jest: 4.6.2020, imieniny: Christy, Helgi, Karola

Powiat i Miasto podsumowały rok 2019. Część trzecia - zaproszeni goście oraz Noworoczne życzenia od włodarzy Miasta i Powiatu

Dodano: 5 miesięcy temu Autor:

Powiat Stargardzki oraz Miasto Stargard podsumowały miniony rok 2019. Samorządowcy złożyli również noworoczne życzenia.

Powiat i Miasto podsumowały rok 2019. Część trzecia - zaproszeni goście oraz Noworoczne życzenia od włodarzy Miasta i Powiatu
W piątek, 10 stycznia, na hali sportowej Zespołu Szkół Budowlano-Technicznych odbyła się uroczystość podsumowująca 2019 rok w mieście i powiecie. Organizatorami byli: Starosta Stargardzki Iwona Wiśniewska oraz Prezydent Stargardu Rafał Zając. Uczestniczyli w niej przedstawiciele Starostwa Powiatowego, Urzędu Miasta, szkół, jednostek organizacyjnych, duchowni, a także poseł na Sejm Michał Jach, Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Kustosz i radni Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego Ireneusz Rogowski i Marcin Przepióra.

Michał Jach, poseł na Sejm podsumowując 2019 rok w Stargardzie powiedział, że to był dobry rok dla Miasta i Powiatu, ale też dla całej Polski. - Jeżeli cała Polska nie będzie się dobrze rozwijać to będzie to również rzutować, ograniczać możliwości samorządów. Po raz kolejny wzrost gospodarczy Polski jest wśród najszybciej rozwijających się państw na świecie. Pozwala to przygotowywać świetne programy, które realizują potrzeby obywateli naszego miasta, pozwala to także przygotowywać środki i wprowadzać programy, które mają przyspieszyć i poprawiać poziom życia naszych współmieszkańców. To dzięki właściwemu zarządzaniu państwem. Ten dobry czas dla Polski będzie kontynuowany- mówił poseł.

Olgierd Kustosz, Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego zaznaczył, że Stargard to wspaniałe miasto i wspaniale się rozwija. - Niedawno została podpisana kolejna piękna umowa przez Pana Marszałka Olgierda Geblewicza na kwotę 8 mln zł dla Książnicy Stargardzkiej. Myślę, że jako zarząd województwa będzie nam niezmiernie miło podpisywać tych umów jak najwięcej, czego samorządowcom, ale i mieszkańcom całego powiatu stargardzkiego i miasta Stargard życzę. Kontynuacja dobrej pracy samorządowej przynosi jednak efekty- powiedział Wicemarszałek.

Noworoczne życzenia

Iwona Wiśniewska, Starosta Stargardzki
- Spotkamy się za rok. By jedyna towarzysząca nam refleksja związana z upływem 2020 roku obfitowała w refleksję związaną z osiągnięciami, sukcesami, dobrym zdrowiem i poczuciem ogromnej satysfakcji płynącej z faktu, że plany, które sobie założyliśmy, udało się sprawnie i dobrze zrealizować.

Rafał Zając, Prezydent Stargardu
- Życzę przede wszystkim siły i zdrowia, sił do pokonywania wszelkich trudności, z którymi przychodzi nam się na co dzień mierzyć. Życzę Państwu, żebyście wszystkie swoje plany, przede wszystkim te osobiste, rodzinne, realizowali w jak najlepszym zakresie, dużego zrozumienia ze strony Waszych rodzin, ale też dystansu do naszej codziennej pracy. Życzę też, by Wasze marzenia osobiste spełniały się w jak najlepszym, zaskakującym pozytywnie Was wydaniu, a plany zawodowe ku uciesze naszych mieszkańców spełniały się sowicie. Wszystkiego dobrego w nowym 2020 roku.

Zapraszamy do galerii zdjęć: TUTAJ


 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Przeprowadzka Książnicy Stargardzkiej - GALERIA