Dzisiaj jest: 2.7.2020, imieniny: Kariny, Serafiny, Urbana

Kolejny inwestor pojawi się w Kluczewie

Dodano: 6 miesięcy temu Autor:

Firma Panattoni zainwestuje na terenie Parku Przemysłowego Nowoczesnych Technologii w Stargardzie.

Kolejny inwestor pojawi się w Kluczewie
Do Urzędu Miasta w Stargardzie wpłynął wniosek Majida Javadzade z Grupy Projektowej Port Sp. z o.o. z Poznaniu, który w imieniu spółki Panattoni Europe Sp. z o.o. wystąpił o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na budowie zespołu magazynowo-produkcyjno-handlowego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną oraz zapleczem biurowo-socjalnym. Obiekt ma powstać na działce, która jeszcze kilka lat temu przeznaczona była pod budowę hali produkcyjnej firmy MTU, ale do finalizacji inwestycji nie doszło.

Panattoni Europe zrealizowało już jedną inwestycję na terenie Parku Przemysłowego. W tym roku zakończyła się budowa obiektu produkcyjnego o powierzchni 13 tys. m kw. dla fińskiej firmy Hydroline. Obiekt budowany był w modelu BTS, czyli pod potrzeby klienta. Część przemysłowa została przygotowana pod przyszłą rozbudowę.

Panattoni to międzynarodowa firma deweloperska zajmująca się głównie nieruchomościami przemysłowymi oraz magazynami, pionier szytych na miarę projektów przemysłowych. Od 2005 roku zrealizował w Polsce projekty o łącznej powierzchni ponad 6,9 mln m kw. Celem firmy jest wspieranie lokalnego biznesu poprzez dostarczanie, dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb, wielofunkcyjnych budynków magazynowych i produkcyjnych.

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Elite Shooting Skills Camp. Photos by Jan Rybaczuk