Dzisiaj jest: 28.1.2020, imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława

Gdzie głosować? – są zmiany

Dodano: 4 miesiące temu

W Stargardzie niedzielne (13.10.) głosowanie do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej będzie w 34 komisjach wyborczych oraz w 3 tzw. zamkniętych (2 w szpitalu i 1 w zakładzie karnym).

Gdzie głosować? – są zmiany

Przypominamy o kilku zmianach. Warto sprawdzić, gdzie znajduje się siedziba naszej komisji wyborczej.
 

Osoby, które w ubiegłym roku głosowały w budynku Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego, teraz muszą pójść do Stargardzkiego Centrum Kultury (ul. Piłsudskiego 105) – wejście od placu Wolności platformą nad wejściem do kina. Dotyczy to mieszkańców ulic: Hetmana Stefana Czarnieckiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Księcia Barnima I, Park 3 Maja, Plac Juliusza Słowackiego, Plac Wolności, Skarbowa, skwer Ojca Świętego Jana Pawła II, Wojska Polskiego od nr 2 do nr 30 (numery parzyste) oraz od nr 5 do nr 39 (numery nieparzyste) i Zygmunta Krasińskiego.
 

Osoby, które w ubiegłym roku głosowały w budynku Spółdzielni Mieszkaniowej na os. Zachód, teraz będą musiały pójść do Żłobka Miejskiego „Leśna Polana” (osiedle Zachód A4). Dotyczy to mieszkańców ulic: Aleja Żołnierza, Aleja Żołnierza Boczna, Księdza Jerzego Popiełuszki, Mieszczańska i Osiedla Generała Józefa Hallera.
 

Osoby, które w poprzednich wyborach głosowały w budynku Gimnazjum Gminy Stargard (ul. Ceglana 11), teraz głosują w tym samym miejscu – w szkole przy ul. Ceglanej 11 (placówka zmieniła nazwę na Zespół Szkół Budowlano-Technicznych).

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
PGE Spójnia Stargard - Polpharma Starogard Gdański - GALERIA