Dzisiaj jest: 1.6.2020, imieniny: Gracji, Jakuba, Konrada

Szaliki ze Stargardu na cały świat

Dodano: 8 miesięcy temu

Kibice i uczestnicy największych sportowych wydarzeń dopingują swoje drużyny z pomocą szalików szytych w naszym mieście.

Szaliki ze Stargardu na cały świat

Firma World Sports Company współpracuje przede wszystkim z europejskimi oraz amerykańskimi klubami sportowymi. W ich portfolio można znaleźć także produkty wykorzystywane podczas koncertów, eventów tanecznych i festiwali. Miesięcznie dostarczają na rynek nawet 30 000 artykułów.
 

World Sports Company produkuje szaliki m.in. dla kibiców Borussi Dortmund, Arsenalu Londyn, Manchesteru City i Bayernu Monachium. W kolekcji premium znajdują się też gadżety przygotowywane na specjalne okazje – np. mecze Ligi Mistrzów czy ubiegłoroczne Mistrzostwa Świata. Kibice konkretnych zawodników mogą z kolei liczyć na szalik z podobizną idola – wśród sportowców wyróżnionych w ten sposób znaleźli się m.in. Łukasz Fabiański i Robert Lewandowski.
 

Firma działa w budynku po dawnym Luxpolu. Obecnie w fabryce zatrudnionych jest 16 osób. W skład zespołu wchodzą osoby zajmujące się projektowaniem, dzianiem oraz szyciem. Firma posiada prężnie rozwiniętą sieć sprzedaży i logistyki.
 

W stargardzkiej siedzibie World Sports Company produkuje się przede wszystkim szaliki, ale w swojej ofercie producent ma również inne produkty, tj, klaskacze, koszulki czapki czy poduszki. Firma stara się działać zgodnie z duchem zero waste oraz upcyklingu. W tym roku zaczęła również współpracę z nowymi klientami. - Na tę chwilę pracujemy nad zamówieniem na rynek amerykański. Są to produkty dla National Hockey Leaque, National Football Leaque czy NBA. Jednym słowem - dzieje się – mówi Frank Dirske, meneger World Sports Company.
 

Zdjęcia: World Sports Company/UM w Stargardzie

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Przeprowadzka Książnicy Stargardzkiej - GALERIA