Dzisiaj jest: 17.2.2020, imieniny: Donata, Gizeli, Łukasza

III Festiwal Smaków Food Trucków w Stargardzie

Dodano: 6 miesięcy temu Autor:
Redakcja poleca!

Weekendy są po to, aby… jeść i korzystać z atrakcji, które będą na Was czekać na Festialu Smaków Food Trucków w Stargardzie.

III Festiwal Smaków Food Trucków w Stargardzie

Weekendy są po to, aby… jeść i korzystać z atrakcji, które będą na Was czekać na Festialu Smaków Food Trucków w Stargardzie.
Co? III Festiwal Smaków Food Trucków w Stargardzie
Kiedy? 7-8.09.2019 r.
O której? sobota 12:00-21:00, niedziela 12:00-20:00
Gdzie? Rynek Staromiejski, Stargard

Już w najbliższy weekend odbędzie się trzecia edycja Festiwalu Smaków Food Trucków w Stargardzie. Obok tego eventu nie da się przejść obojętnie. Mobilne restauracje z daniami z całego świata oraz atrakcje, będą czekały na Rynku Staromiejskim w Stargardzie.

Jesteście fanami streedfoodowej klasyki czy cenicie sobie niebanalne smaki z całego świata? Mobilni kucharze robią, co mogą by rozkochać w sobie nawet najbardziej wymagające podniebienia. Kuchnia meksykańska, amerykańska czy azjatycka? Festiwal to idealna okazja na kulinarną podróż dookoła świata. Po gastronomicznej uczcie nie zapomnijcie oddać głosu na najsmaczniejszego food trucka! Dodatkowa gratka dla pasjonatów złotego trunku – będzie na Was czekać stoisko z rzemieślniczymi piwami.

Po sowitym posiłku przyszedł czas na deser… Donuty, lody naturalne czy hiszpańskie churrosy? Brzmi fantastycznie! I jak smakuje!

Jednak jedzenie to nie wszystko! Organizatorzy zadbali o to, by po smakowej uczcie nie zabrało dla Was atrakcji. Na poszukiwaczy przygód czeka gra terenowa, a jeśli macie miejsce po smakowaniu food truckowych dobroci, możecie spróbować swoich sił w konkursie jedzenia na czas. Moc atrakcji czeka również na najmłodszych gości. Pozytywne emocje gwarantowane! Dla osób, które szukają chwili wytchnienia po pracowitym tygodniu, czekać będzie specjalna strefa chill-outu wypełniona leżakami i dźwiękami spokojnej muzyki.

Zapraszamy na III Festiwal Smaków Food Trucków w Stargardzie  w sobotę i niedzielę. W sobotę czekamy na Was od 12 do 21, a w niedzielę od 12 do 20.
Więcej na:

www.facebook.com/events/487003182033557/


Partner:
Browar Amber

Partnerzy medialni:
e-stargard.pl
stargardzka.pl
Twoje Radio

 
Materiał sponsorowany
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Kolędy w Cerkwi Greckokatolickiej nad Iną. GALERIA