Dzisiaj jest: 20.9.2019, imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty

Jak dojechać autobusem na obchody rocznicy wybuchu II wojny światowej.

Dodano: miesiąc temu
Redakcja poleca!

Autobusem by uczcić żołnierzy

Jak dojechać autobusem na obchody rocznicy wybuchu II wojny światowej.
Na obchody rocznicy wybuchu II wojny światowej na czas będzie można dotrzeć autobusami Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji. 1.09. (niedziela) uruchomiona zostanie dodatkowa linia kursująca od pętli Moniuszki do przystanku Reymonta – Cmentarz (rozkład poniżej).
Mieszkańcy Kluczewa i os. Pyrzyckiego mogą skorzystać z autobusu linii nr 2. Odjazd z ul. Tańskiego o 3:50, a z ul. Powstańców Warszawy o 4:06. Pasażerowie „dwójki” o 4:16 dojadą na przystanek Czarnieckiego – skwer św. Jana Pawła II. Następnie muszą przejść na przystanek Wojska Polskiego – plac Wolności. W ten sposób przesiądą się do wspomnianej dodatkowej linii, która odjedzie stamtąd w kierunku cmentarza o 4:24. Po zakończeniu uroczystości dodatkowy autobus będzie czekał na przystanku Reymonta – Cmentarz. Trasa powrotna jest taka sama (patrz tabela).
Przystanek Godzina odjazdu
PĘTLA MONIUSZKI 04:15
SZCZECIŃSKA - WIEŻOWIEC 04:16
SZCZECIŃSKA - SŁONECZNA 04:18
SZCZECIŃSKA - DKK 04:19
ZCP - PERON 1 04:21
WYSZYŃSKIEGO - POCZTA 04:23
WOJSKA POLSKIEGO -
PL. WOLNOŚCI
04:24
WOJSKA POLSKIEGO - SZKOŁA 04:26
WOJSKA POLSKIEGO - SIENKIEWICZA 04:27
BRZOZOWA - SPORTOWA 04:28
BRZOZOWA - POLNA 04:29
REYMONTA - CMENTARZ 04:30

 
Źródło: IPN
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Senioriada 2019 - DKK. GALERIA