Dzisiaj jest: 20.2.2020, imieniny: Anety, Lehca, Leona

Kinowe wieczory w Heliosie – Maraton wakacyjnych strachów [KONKURS]

Dodano: 6 miesięcy temu Autor:

Jak dobrze zacząć piątek? Konkursem!

Kinowe wieczory w Heliosie – Maraton wakacyjnych strachów [KONKURS]

Materiał sponsorowany
 

W najbliższy piątek 23 sierpnia Kino Helios zaprasza widzów o mocnych nerwach na ostatni wakacyjny maraton kina grozy. Przetrwają tylko najwytrwalsi. 

Maraton wakacyjnych strachów to jedyny taki czas, w trakcie którego fani dreszczowców mogą w jeden wieczór obejrzeć kilka filmów, a emocje na sali kinowej sięgają zenitu. Tym razem długo wyczekiwaną produkcję, które niedawno weszła do kin pt. „Upiorne opowieści po zmroku” poprzedzą 3 równie straszne propozycje. 

  • UPIORNE OPOWIEŚCI PO ZMROKU

Nazywany jednym z najstraszniejszych dzieł, które w ostatnim czasie pojawiły się w kinach. Film w reżyserii Andre Ovredala, stanowiące wizjonerską iluzję Guillermo del Toro. Grupa nastoletnich przyjaciół natrafia na księgę, stanowiącą pełne grozy zapiski zdarzeń w rodzinnym domu, autorki o imieniu Sarah. Okazuje się, że ów wspomniany dom to tajemnicza posiadłość położna u skraju Mill Valley. Bohaterowie nie przypuszczają, że powrót do tego miejsca obudzi wszystkie mieszkające tam potwory.

https://www.helios.pl/23,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/16052/Upiorne-opowiesci-po-zmroku 

 

  • MIDSOMMAR. W BIAŁY DZIEŃ

Para bohaterów Dani i Christian rozważa rozstanie. Zanim jednak podejmą ostateczną decyzją, postanawiają wziąć udział we wspólnym wyjeździe z grupą znajomych na północ Skandynawii. Na miejscu biorą udział w lokalnym święcie, które związane jest z letnim przesileniem. Początkowo niewinne rytuały w niewielkiej wiosce zachęcają do wspólnej celebracji. Jednak z czasem zaczynają przybierać na sile, a młodzi Amerykanie znajdą się w niebezpieczeństwie.

https://www.helios.pl/23,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/15730/Midsommar--W-bialy-dzien 

 

  • NOC ŻYWEJ DEB

Horror w nieco mniej strasznej, ale za to komediowej odsłonie. Główna bohaterka Deb budzi się w mieszkaniu najprzystojniejszego mężczyzny w mieście. Problem w tym, że zupełnie nie pamięta, co się wydarzyło minionego wieczoru. Chcąc uniknąć niekomfortowej sytuacji postanawia, jak najszybciej opuścić mieszkanie. Okazuje się to niemożliwe, ponieważ miasto opanowało zombi. Nowo poznani Deb i Ryan muszą stawiać czoła śmiertelnemu zagrożeniu. 

https://www.helios.pl/23,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/7106/Noc-zywej-Deb 

 

  • HELLBENDERS: NIECH NAS PIEKŁO POCHŁONIE

Również nico luźniejsza propozycja z gatunku kina strachu. Zgromadzenie Hellbendersów tworzą doświadczeni egzorcyści, którzy z każdym pojawieniem się na świecie demona ruszają na pomoc ludzkości. Sposobem na walkę ze złem, jest poddanie się śmierci jednego z członków, tak aby dusza demona trafiła prosto do piekła. Z tego też powodu wszyscy egzorcyści muszą żyć w nieustannym grzechu. Ten niekonwencjonalny sposób walki przyda się ponownie, tym razem w starciu z demonem Black Surtr. 

https://www.helios.pl/23,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/7104/Hellbenders%3A-Niech-nas-pieklo-pochlonie 

Maraton wakacyjnych strachów rozpocznie się o godz. 23.00. 
Więcej szczegółów pod linkiem 
https://www.helios.pl/23,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/16211/Maraton-wakacyjnych-strachow

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Kolędy w Cerkwi Greckokatolickiej nad Iną. GALERIA