Dzisiaj jest: 20.2.2020, imieniny: Anety, Lehca, Leona

Wojciech Cejrowski w Szczecinie z programem „Maniana”!

Dodano: 6 miesięcy temu
Redakcja poleca!

Czego Polacy mogą się uczyć od mieszkańców Ameryki Łacińskiej?

Wojciech Cejrowski w Szczecinie z programem „Maniana”!
Wielkiej maniany, czyli tego luzu, luziku, tej radości z chwili obecnej. Tego relaksu, że jak dzisiaj jest słabo, to jutro będzie lepiej, a jak jutro zapowiada się słabo, to przecież jutrem możemy się jeszcze nie martwić dzisiaj, bo jutro będzie juto, a jutro będzie futro, a po futrze już pojutrze… MANIANA – oni to mają i to pozwala się zawsze uśmiechać. A my mamy stale zaciśnięte usta, twarze zaciągnięte niepokojem, czoło spięte kłopotami. My mamy zmarszczki zmartwień – oni mają kurze łapki.

Występ w stylu stand-up comedy pełen emocji i ilustrowanych zdjęciami opowieści o podróżach, przygodach i dalekich krajach. Wojciech Cejrowski z fantazją i doskonałym poczuciem humoru zapewni wrażenia, których publiczność nie zapomni przez wiele tygodni. Samotny człowiek z mikrofonem, na pustej scenie, bez rekwizytów. Nie śpiewa, nie tańczy – jedynie opowiada, ale w taki sposób, by co kilka zdań wywołać salwę śmiechu. Nie odgrywa skeczy, nie wciela się w wymyślone postacie - opowiada wyłącznie historie prawdziwe, w większości z własnego życia.

Zapraszamy na ten pełen emocji i wrażeń występ „Maniana!” Wojciecha Cejrowskiego, dziennikarza i podróżnika:
– 30 sierpnia 2019 r. (piątek), godz. 19:00, Sala Kongresowa Uniwersytetu Szczecińskiego (ul. Krakowska 71-79), Szczecin.
Bilety na wydarzenie w cenach: 65 zł i 75 zł można nabyć w Internecie na portalach: bilety.fm i biletos.com oraz w Punkcie Obsługi Klienta bilety.fm (Zamek Książąt Pomorskich, Korsarzy 34, Mały Dziedziniec, wejście „I”, tel. 91 886 07 21).


Uwaga! Do soboty 24 trwa specjalna promocja – przy zamówieniu minimum 2 biletów - zniżka 50%!

 
Materiał sponsorowany
Źródło: Agencja Artystyczna Monolit
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Kolędy w Cerkwi Greckokatolickiej nad Iną. GALERIA