Dzisiaj jest: 14.12.2019, imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

Miedwiańska Gala Stand-Up!

Dodano: 4 miesiące temu
Redakcja poleca!

Już za dwa tygodnie odbędzie się pierwsza Miedwiańska Gala Stand-Up! Będzie się działo!

Miedwiańska Gala Stand-Up!
Bilety na to wydarzenie kupicie online na:
https://ticketos.pl/event/2095

22 sierpnia w przepięknych okolicznościach przyrody w Amfiteatrze nad jeziorem Miedwie wystąpi specjalnie dla Was niezwykła mieszanka komików! Otwarcie bram amfiteatru nastąpi o 18.30, natomiast samo wydarzenie startuje o godzinie 19.30!

Bartosz Gajda (
50 Twarzy Gajdy)
Wybitna osobowość, gwiazda estrady, jeden z najlepszych komików na świecie. Połączenie najlepszych cech Zbigniewa Buczkowskiego i Gerarda Depardieu. Gwiazda estrady. Ogrom jego talentu można docenić oglądając kanał 50 Twarzy Gajdy, który ma ponad 20 mln subskrybentów, a poszczególne filmiki mają po kilkanaście (słownie kilkaset) miliardów wyświetleń.Gwiazda estrady- tak ten opis pisał sam Bartek!

Grzegorz Dolniak
Szczeciński komik na warszawskiej emigracji. Słoik widywany na co dzień w telewizyjnej Dwójce oraz na antenie TVP Rozrywka, gdzie z powodzeniem prowadzi programy i felietony satyryczne. Od lat związany ze środowiskiem kabaretowym i komediowym. Jest pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym Festiwalu Komedii SZPAK, aktorem teatru improwizacji Przyjezdni. Los sceniczny rzucił go również w objęcia programu solowego, powszechnie zwanego stand upem.

Grzegorz Halama
Komik, aktor komediowy, filmowy i teatralny, parodysta i muzyk. Znany ze świetnego poczucia humoru i własnego stylu. Ojciec Chrzestny polskiego stand-up'u.
Wykreował wiele postaci, a wśród nich Pana Józka (hodowcę kurczaków z Chociul), Śpiewającą bakterię, czy w ostatnim czasie Ochroniarza z supermarketu. Grzegorz Halama mając wypracowany przez lata własny styl, z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru, opowiada o tematach uniwersalnych.

Imprezę poprowadzi:

Damian "Viking" Usewicz
Szczeciński komik, konferansjer oraz organizator imprez komediowych. Ze sceną związany od 10 lat, występował na wielu scenach w całej Polsce.
Za swoją działalność nominowany do nagrody "Człowiek Roku 2017 Głosu Szczecińskiego"- nie wygrał ale trochę głosów dostał- głównie od siebie.
W swoich występach nieszablonowo porusza tematy z życia wzięta, okraszając je czarnym humorem z charakterystycznym dla siebie dystansem, utrzymując przy tym bardzo dobry kontakt z publicznością. Prywatnie mąż i ojciec co jest ogromną inspiracją do jego żartów.

Bilety kupicie w cenie:
59 zł- przedsprzedaż do 21.08
69 zł- w dniu wydarzenia.

> Impreza dla osób 16+
> Podczas wydarzenia obowiązuję całkowity zakaz nagrywania audio / wideo
> Osoby uciążliwie przeszkadzające w wydarzeniu będą z niego wyproszone bez prawa ubiegania się o zwrot biletu.

Link do wydarzenia na fb:
https://www.facebook.com/events/313481189578737/

 
Materiał sponsorowany
Źródło: 5TH ELEMENT
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Świąteczny kiermasz w Powiecie- GALERIA