Dzisiaj jest: 4.7.2020, imieniny: Aureli, Malwiny, Zygfryda

W siedem miesięcy wybudowali nową fabrykę

Dodano: rok temu

To już druga fabryka fińskiego koncernu Hydroline, którą wybudowano w stargardzkim Parku Przemysłowym Nowoczesnych Technologii.

W siedem miesięcy wybudowali nową fabrykę

W nowym obiekcie rozpocznie się produkcja siłowników hydraulicznych. Pracę rozpocznie tu już wkrótce ponad 100 osób.
 

Decyzja o rozbudowie przedsiębiorstwa zapadła ze względu na rosnąca liczbę zamówień. By sprostać zapotrzebowaniu, wybudowany został obiekt trzykrotnie większy od poprzedniej fabryki. Zrealizowana właśnie inwestycja robi wrażenie, przede wszystkim ze względu na powierzchnię 13 tys. mkw., gdzie aż 12 tys. mkw. zajmuje strefa przemysłowa z możliwością jej dalszej rozbudowy w przyszłości. Powierzchnia socjalno- biurowa nowego obiektu wynosi natomiast  1 tys. mkw.
 

Nowa fabryka Hydroline powstała w imponującym tempie siedmiu miesięcy. Zakończenie inwestycji zsynchronizowano ściśle z funkcjonowaniem dotychczasowego obiektu tak, by zapewnić ciągłość pracy linii produkcyjnej w trakcie przenosin maszyn i urządzeń, instalowanych na nowej powierzchni. Dzięki bliskiemu położeniu, niemal tuż obok dotychczasowej fabryki, zachowano również wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę oraz współpracę z poddostawcami.
 

Biorąc pod uwagę rozwój Hydroline, rozpoczęto jednak rekrutację osób, które zasilą kadry nowej fabryki. Firma poszukuje chętnych do pracy na stanowiskach magazyniera, operatora produkcji oraz kontrolera jakości. Promuje też swoje hasło rekrutacyjne „Dołącz do rodziny Hydroline”, przypominając, że od 1960 r. XX w. należy niezmiennie do rodziny Laakkonen.  Dlatego w szczególny sposób kładzie nacisk na  wartości rodzinne, sprawdzające się niezawodnie także w biznesie.

Źródło: Powiat Stargardzki
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Błękitni Stargard - Górnik Łęczna. GALERIA