Dzisiaj jest: 10.12.2019, imieniny: Danieli, Bohdana, Julii

Namioty bankietowe na przyjęcia w plenerze

Dodano: 5 miesięcy temu

Ciepłe, letnie dni sprzyjają organizowaniu przyjęć w ogrodzie. Wesele, ogromne rodzinne spotkanie po wielu latach, a może impreza firmowa?

Namioty bankietowe na przyjęcia w plenerze

Artykuł sponsorowany

Ciepłe, letnie dni sprzyjają organizowaniu przyjęć w ogrodzie. Wesele, ogromne rodzinne spotkanie po wielu latach, a może impreza firmowa? Każdy powód jest dobry do tego, by spędzić czas na świeżym powietrzu i nacieszyć się niezwykłym czarem przyjęcia pośród zieleni i kwiatów. Jeśli właśnie o tym marzysz, to do zorganizowania idealnego spotkania bez wątpienia będziesz potrzebował namiotu bankietowego. Zapoznaj się zatem z możliwościami, które daje.

Niezbędna ochrona

Organizując przyjęcie na świeżym powietrzu, na pewno obawiasz się, że pogoda może nie być dla ciebie przychylna. W ciągu dnia może panować upał, który będzie nieznośny dla każdego, kto zbyt długo pozostanie na słońcu. Albo wręcz przeciwnie - słońce zniknie, nadciągną chmury i rozpęta się burza albo spadnie ulewny deszcz. Nie są to warunki, które sprzyjałyby dobrej zabawie, a trudno wyobrazić sobie, iż nagle stoły z poczęstunkiem, całe wyposażenie oraz wszyscy goście będą musieli przenosić się pod najbliższy dach.
 

Aby zapobiec takim przykrym sytuacjom, ustawienie namiotu bankietowego wydaje się wręcz koniecznością. Znajdując się pod nim, zarówno goście, jak i wyposażenie, będą mieć zagwarantowaną odpowiednią ochronę przed niesprzyjającą aurą. Dzięki temu nic nie popsuje im nastroju i zabawy, a przyjęcie zostanie ocenione pozytywnie.

Aranżacja przestrzeni

Oprócz zapewnienia ochrony, namioty bankietowe pozwalają na lepsze zorganizowanie przestrzeni. Wyznaczają pewną umowną granicę pomiędzy strefą odpoczynku i jedzenia a miejscem, w którym można swobodnie się przechadzać, podziwiając rozkwitającą przyrodę. Ich ciekawe aranżacje i dostępne dekoracje dodadzą także uroku całemu miejscu, budując odpowiedni nastrój na przykład podczas wesela.

Z korzyścią dla firmy

Namiot bankietowy może być wykorzystany także podczas imprez firmowych, na przykład w trakcie konferencji czy spotkania branżowego z przedstawicielami innych firm. Jednak w tym przypadku można wykonać na nim dodatkowo nadruk logo, dzięki czemu marka zostanie utrwalona w pamięci zebranych, a całe spotkanie nabierze jeszcze bardziej oficjalnego i profesjonalnego charakteru. Namiot stanie się dzięki temu subtelną formą reklamy.

Najlepsze materiały

Organizacja przyjęcia w ogrodzie nie musi być jednorazowym spotkaniem w plenerze. Przewidując, iż takie eventy będą częstsze, bez wątpienia szukasz namiotu, który spełni twoje wysokie wymagania pod względem technicznym. Dlatego pragniemy polecić ci produkty marki Inventini, które odznaczają się wytrzymałością materiału, stabilnością i możliwością użytkowania ich przez wiele lat. Projektowane są z myślą o osobach, które cenią sobie wysoką jakość i niezawodność, dlatego każdy element wykonany jest z ogromną precyzją. Wykorzystanie najnowszych technologii gwarantuje łatwość montażu i składania, a także odporność na warunki atmosferyczne.


Jeśli jesteś zainteresowany, zachęcamy do kontaktu z konsultantem Inventini, który odpowie na wszystkie pytania. Przedstaw mu swoje pomysły, a firma bez wątpienia zrealizuje je w najlepszy sposób, by zagwarantować ci udane przyjęcie w ogrodzie.

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Świąteczny kiermasz w Powiecie- GALERIA