Dzisiaj jest: 1.6.2020, imieniny: Gracji, Jakuba, Konrada

Urząd Miasta - KOMUNIKAT

Dodano: rok temu

„Czyste Powietrze” znów w Stargardzie.

Urząd Miasta - KOMUNIKAT
19.06. (środa) o 17:00 w Stargardzkim Centrum Kultury (sala nr 108 – wejście od strony kina) odbędzie się spotkanie informacyjne w ramach programu „Czyste Powietrze”. Mieszkańcy dowiedzą się, w jaki sposób dostać dofinansowanie m.in. do wymiany starych pieców i kotłów, docieplenia obiektów oraz wymiany okien i drzwi. Podczas spotkania będą mogli zapisać się na szkolenie z wypełniania wniosków o dotacje.

To kolejna odsłona cyklu spotkań dotyczących programu „Czyste Powietrze”. Osoby, które przyjdą w środę do SCK, uzyskają szczegółowe informacje o tym projekcie. Będzie także możliwość zapisania się na szkolenie dotyczące m.in. wypełniania wniosków do programu. Warsztaty praktyczne odbędą się 26.06. (środa). Warto zgłosić chęć udziału już podczas spotkania lub później - w biurze obsługi klienta przy ul. Czarnieckiego 17. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Przypominamy: program umożliwia otrzymanie dofinansowania np. do wymiany starych pieców i kotłów, docieplenia obiektów, wymiany okien i drzwi, montażu lub modernizacji instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody, a także instalacji odnawialnych źródeł energii. Dotacje mogą dostać właściciele domów jednorodzinnych i zabudowy bliźniaczej lub osoby posiadające zgodę na rozpoczęcie budowy budynku jednorodzinnego.


Program „Czyste Powietrze” realizowany jest przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Udział w spotkaniach informacyjnych i warsztatach nie gwarantuje przyznania środków przez Zarząd WFOŚiGW w Szczecinie.

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Przeprowadzka Książnicy Stargardzkiej - GALERIA