Dzisiaj jest: 13.7.2020, imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty

Nowości X muzy w Heliosie – 07.06

Dodano: rok temu Autor:

Pierwsze czerwcowe premiery w Kinie Helios

Nowości X muzy w Heliosie – 07.06

Materiał sponsorowany

Pierwszy weekend czerwca w kinach Helios oferuje widzom dwie nowości kinowe. Jedną z nich jest długo wyczekiwana kolejna część serii o drużynie X-Men.

W ten weekend w salach kinowych będą dominować efekty specjalne oraz przeboje muzyczne, które zna niemal każdy. Wszystko to za sprawą poniższych dwóch premier. 

1.    X-MEN: MROCZNA PHOENIX 
Gatunek: science-fiction, akcja

Jedna z pierwszych członkiń drużyny X-Men – Jean, cudem przeżywa w czasie kosmicznej katastrofy. W tej części powraca do swoich przyjaciół, ale zupełnie odmieniona. Moce, którymi dysponuje nabierają teraz jeszcze większej siły. Sama Jean świadoma sprawczości, którą dysponuje, zaczyna zmieniać się w swoje alter ego – Mroczną Phoenix. Przemiana ta stanowi nie lada wyzwanie dla drużyny X-Men. Wszyscy muszą stawić czoła nie tylko kolejnej kosmicznej inwazji, ale również swojej towarzyszce. Na ekranie w głównych rolach występują: Sophie Turner, James McAvoy, Michael Fassbender oraz Jennifer Lawrence.
https://www.helios.pl/23,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/15111/X-Men%3A-Mroczna-Phoenix 

2.    ROCKETMAN 
Gatunek: dramat biograficzny

Można go kochać albo nienawidzić. Niemniej jednak nie można zarzucić mu jednego – potrafi stworzyć niezapomniane show w czasie każdego swojego występu na scenie. Mowa oczywiście o Eltonie Johnie, a właściwie Reginaldzie Dwighcie. W filmie obserwujemy jego przemianę z nieśmiałego pianisty do króla muzyki pop, który podbija listy przebojów. W rolę ekscentrycznego muzyka wcielił się Taron Egerton. Podczas 2-godzinnego seansu nie zabraknie największych przebojów artysty. Muzyczna propozycja w sam raz na spędzenie weekendowego wieczoru.  
https://www.helios.pl/23,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/15374/Rocketman 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Błękitni Stargard - Stal Rzeszów. GALERIA