Dzisiaj jest: 13.7.2020, imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty

Kinowe wieczory w Heliosie - Kino Konesera [czerwiec]

Dodano: rok temu Autor:

Jak wygląda repertuar Kina Konesera w czerwcu?

Kinowe wieczory w Heliosie - Kino Konesera [czerwiec]

Materiał sponsorowany

Słońce za oknem coraz bardziej zachęca nas do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Gdyby ktoś jednak chciał odpocząć od upalnych wojaży kino Helios przychodzi z pomocą. Już dziś rozpoczyna się czerwcowa edycja Kina Konesera.

Kino Konesera to projekt nadzorowany przez wybitnego krytyka filmowego Tomasza Raczka. W trakcie seansów widzowie mają okazję poznać dzieła, które od momentu premiery zdobyły szeroką aprobatę wśród światowych krytyków filmowych, a także były wyświetlane w czasie międzynarodowych festiwali filmowych.

Czerwcowa edycja oferuje widzom 4 seanse. Wśród wybranych propozycji znajdują się: przyjemna francuska komedia z Juliette Binoche w roli głównej pt. „Podwójne życie”, perypetie młodego Johna Ronalda Reuela Tolkien w filmie pt. „Tolkien” oraz opowieść o życiu tureckiej rodziny na małej prowincji w „Dzikiej Gruszy”. Zanim jednak będą mieć miejsce powyższe seanse już dziś na ekranie zostanie wyświetlona historia seryjnego amerykańskiego mordercy Teda Bundy'ego w kryminale Podły, okrutny, zły”.

Dokładne daty seansów prezentują się następująco:
Kino Helios w C.H. Kupiec

  • 12 czerwca – „Tolkien”
  • 26 czerwca – „Dzika grusza”


Kino Helios w Outlet Park Szczecin

  • 05 czerwca – „Podły, okrutny, zły”
  • 19 czerwca – „Podwójne życie”
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Błękitni Stargard - Stal Rzeszów. GALERIA