Dzisiaj jest: 22.8.2019, imieniny: Cezarego, Marii, Zygfryda

Widzisz usterkę – naprawimy to

Dodano: 3 miesiące temu

Zauważyłeś awarię w mieście?

Widzisz usterkę – naprawimy to
Brak rozkładu jazdy na przystanku, niedziałająca latarnia, dziura w chodniku – to wszystko i znacznie więcej zgłosisz przez stronę www.naprawmyto.pl. W ubiegłym roku dzięki sygnałom z tego portalu naprawiono 144 usterki.

Korzystanie ze strony jest bardzo proste. Trzeba mieć urządzenie z internetem – telefon, komputer lub tablet. Po wejściu na portal wyświetla się mapa z zaznaczonymi alertami. Można sprawdzić lokalizację usterki, a także przeczytać krótki opis. Wyświetlają się zarówno zgłoszenia będące w trakcie naprawy, jak i zakończone. Dzięki temu można śledzić działania podejmowane w konkretnych przypadkach.

Jest też opcja dodania własnego zdarzenia. Należy wskazać adres i napisać, czego dotyczy zgłoszenie. Alerty przyjmowane są w kategoriach: infrastruktura, bezpieczeństwo, przyroda i inne. Po wybraniu kategorii pojawia się lista usterek do wyboru, m.in. zniszczona ławka, uszkodzenie na placu zabaw czy zdewastowana zieleń. Można też dołączyć własne zdjęcia. Informacje są potem przekazywane do Straży Miejskiej.

W naszym mieście zgłoszenia przez stronę naprawmyto.pl odbierane są od 2017 r. Łącznie dzięki informacjom od stargardzian naprawiono 510 usterek na terenie całego miasta. Alerty zgłaszane są anonimowo.

Print screen: naprawmyto.pl/stargard
Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Coolturalne Wakacje [16-18.08] - GALERIA