Dzisiaj jest: 17.1.2021, imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana

3 projekty domów: nowoczesnych i funkcjonalnych z pracowni Domoweklimaty.pl

Dodano: 2 lata temu Autor:

Budując dom, można skorzystać zarówno z architekta, który stworzy dla nas unikatowy projekt, jak i z gotowych rozwiązań projektowych dostępnych na rynku.

3 projekty domów: nowoczesnych i funkcjonalnych z pracowni Domoweklimaty.pl

Artykuł sponsorowany

Decydując się na budowę własnego domu, coraz więcej osób korzysta z gotowych projektów. To znacznie tańsza opcja niż zamówienie kompletnego planu od podstaw u architekta i zdecydowanie szybsza. Przy tej opcji zyskamy też szacunkowe koszty budowy, które ułatwią planowanie budżetu naszego przedsięwzięcia budowlanego.

Projekty domów nowoczesnych

Zamówienie gotowego projektu domu to duże ułatwienie. Jeżeli ktoś martwi się o mały wybór i powtarzalność, to już uspokajamy. Decydując się na ofertę projektu nowoczesnego domu od Domowe Klimaty, możemy być pewni setek różnorodnych planów do wyboru w wielu konfiguracjach. Każdy znajdzie przynajmniej kilka, które go zainteresują.
 

Przeglądając projekty domów nowoczesnych - na jakie aspekty musimy zwrócić uwagę? Na początek najważniejsza będzie kwestia to wielkości obiektu. Do wyboru mamy:

  • domy parterowe,
  • domy z użytkowym poddaszem,
  • domy piętrowe.

Wszystkie o różnych powierzchniach użytkowych. Dalej kłaniają się pozostałe kwestie charakteryzujące dom nowoczesny. Mowa tutaj u dużej funkcjonalności budynku, ciekawym designie, dobrze doświetlonym pomieszczeniom czy nowoczesnej architekturze wnętrz. Nowoczesny dom ma także być ekonomiczny, energooszczędny i ergonomiczny. Nie ma miejsca na marnotrawstwo przestrzeni i materiałów.
 

Kolejnym ważnym aspektem jest odpowiednie usytuowanie bryły budynku na działce – orientacji względem stron świata. Nowoczesne domy to także odważne otwarcie na świeże powietrze poprzez patio czy wyjście na ogród. Nie zapominano również o mobilności domowników, dlatego ważną kwestią jest wielkość garażu – jedno lub dwustanowiskowego z dodatkową przestrzenią na motocykl, rowery czy kosiarkę. Każdy aspekt jest ważny i przemyślany już na etapie tworzenia gotowych projektów.


Połączenie komfortu z walorami estetycznymi odbywa się z jednej strony na podstawie odświeżonych wizualnie tradycyjnych form domów, a z drugiej na wyborze bardziej współczesnych brył, z wieloma przeszkleniami czy płaskim dachem. Możliwe są również nowoczesne technologie wykorzystujące naturalne źródła energii, jak montaż na dachu paneli fotowoltaicznych czy zainstalowanie pomp ciepła wykorzystujących energię geotermalną do ogrzewania domu. Dodatkowe inwestycje choć kosztowne na początku, bardzo szybko zwrócą się w niższych kosztach utrzymania domu każdego miesiąca.

Oferta zakupu gotowego projektu

Szukając gotowego planu nowoczesnego i funkcjonalnego domu, warto zajrzeć na stronę https://www.domoweklimaty.pl/pl/projekty-domow-nowoczesnych, gdzie do wyboru znajdziemy ponad 300 rozmaitych projektów, które nadadzą się dla działek o różnej powierzchni, a przede wszystkim sprostają wymaganiom współczesnych klientów. Projekty na stronie Domowe Klimaty można dowolni posegregować czy filtrować według dostępnej powierzchni działki, ilości pięter, ceny projektu, wielkości garażu czy powierzchni użytkowej.
 

Wszystkie plany są szczegółowo opisane, posiadają komplet zdjęć przedstawiających wizualizację domu, dokładne rozmieszczenie wszystkich pomieszczeń, ulokowanie domu na działce czy wstępny kosztorys. To wszystko jest możliwe do wglądu jeszcze przed dokonaniem zakupu projektu wymarzonego domu.

Bogata oferta Domowych Klimatów

Duża różnorodność planów powinna przekonać wiele osób, że jest to bardzo opłacalny wybór. Oszczędzimy mnóstwo środków finansowych i czasu, a także siedząc w domu przed komputerem, dokładnie przeanalizujemy każdy interesujący projekt według indywidualnych preferencji czy oczekiwań. Zbadanie ewentualnego umeblowania poszczególnych pokoi to również ciekawa opcja, pozwalająca na jeszcze bardziej przemyślany wybór. Dlatego właśnie bogata oferta gotowych projektów domów nowoczesnych od Domowych Klimatów jest warta uwagi.

 


Foto domoweklimaty.pl

Źródło: Domoweklimaty.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
PGE Spójnia Stargard - Legia Warszawa. Galeria