Dzisiaj jest: 6.12.2020, imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja

Będzie łatwiej dostać kredyt

Dodano: 2 lata temu
Redakcja poleca!

Kolejne wsparcie dla przedsiębiorców ze Stargardu.

Będzie łatwiej dostać kredyt
Tym razem mogą liczyć na poręczenie kredytów zaciąganych na realizację potrzeb inwestycyjnych lub finansujących kapitał obrotowy firmy. Stargardzka Agencja Rozwoju Lokalnego podpisała umowę dającą taką możliwość z Zachodniopomorską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A.

Wsparcie otrzyma co najmniej 30 przedsiębiorców z powiatu stargardzkiego. SARL ma na ten cel 3 000 000 zł. Jedna firma będzie mogła otrzymać poręczenie w wysokości maksymalnie 100 000 zł. Za pomoc nie będą naliczane żadne dodatkowe opłaty i prowizje. O wsparcie można wnioskować za pośrednictwem banków współpracujących z SARL, które są wymienione tutaj.
Udział w projekcie to szansa dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców. Teraz będą mogli łatwiej dostać kredyt na dalszy rozwój firmy. Udzielane przez SARL poręczenia są terminowe – zgodne z okresem kredytowania. Wsparcie może być udzielone do wysokości 80% kwoty kredytu.

Szczegółowe informacje na temat poręczeń pod nr tel. 91 578 26 97 lub 605 181 506 oraz w biurze Stargardzkiej Agencji Rozwoju Lokalnego, ul. Pierwszej Brygady 35 lok. 313, e-mail: biuro@sarl.pl.

 
Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Zaduszkowe Jam Session. BUDZOWSKI. art