Dzisiaj jest: 17.11.2019, imieniny: Grzegorza, Salomei, Walerii

Zamieszkaj na swoim, po swojemu

Dodano: 7 miesięcy temu Autor:

To, jak ergonomicznie urządzone jest mieszkanie, decyduje o wygodzie i komforcie domowników.

Zamieszkaj na swoim, po swojemu
To, w jakie kolory jest ubrane i w jaką formę układają się poszczególne elementy, warunkuje samopoczucie mieszkańców i klimat wnętrza. Dom powinien stać na mocnych fundamentach, a jego pomieszczenia powinny być zaaranżowane zgodnie ze stylem życia, preferencjami i upodobaniami jego właścicieli. To, co dla innych powinno, dla firmy 3 Przestrzenie, zajmującej się projektowaniem wnętrz w Szczecinie, być musi. 

Kreacja nowej jakości życia 
Dom nie może być tylko miejscem ucieczki od rzeczywistości. Nie należy go traktować jak przestrzeń do snu, jedzenia i zaspokajania podstawowych potrzeb fizjologicznych. Nie będzie tak, jeżeli polubisz swój dom, będzie w nim biło serce Twoje i Twojej rodziny. 

Otoczenie ma wpływ na nasze samopoczucie, kreuje nasz system wartości, pozwala zaakceptować rzeczywistość lub też utrudnia pójście z nią na zgodę. Nie pozwól, aby Twoje mieszkanie się z Tobą kłóciło. Jeżeli coś zakłóca Twoją harmonię życia, trzeba to po prostu zmienić, aby odbudować ją na nowo. Z taką misją każdego dnia tworzy nowe projekty firma 3 Przestrzenie. Oferuje projektowanie wnętrz w Szczecinie, „wyławiając” zagubionych ludzi z ich małego świata, które w żaden sposób nie poprawia ich jakości i komfortu życia, nie daje poczucia bezpieczeństwa i nie cieszy. 

Projektant wnętrz to artysta i jednocześnie psycholog. 3 Przestrzenie tworzą ludzie, którzy potrafią odczytać pragnienia klienta, a dzięki odpowiednim narzędziom i kreatywności zaproponować projekt dla ich mieszkania, który je spełni. Dzięki takiemu projektowaniu wnętrz w Szczecinie zamieszkasz na swoim, po swojemu, a nawet jeszcze lepiej. 

Specjaliści nie tylko w projektowaniu wnętrz w Szczecinie 
Każdy projekt, aby mógł zostać zrealizowany, trzeba wdrożyć życie. Firma 3 Przestrzenie oferuje usługi z zakresu projektowania wnętrz w Szczecinie, ale jest też członkiem wielkiej kreatywnej rodziny. Należą do niej jeszcze dwie inne firmy – ProfiHome i  Homesystem, które z kolei zajmują się kompleksową budową domów, wykańczaniem wnętrz, a także wykonywaniem mebli na zamówienie. Współdziałanie tych 3 przestrzeni to przemyślana koncepcja kompleksowej realizacji wizji klienta, widzianej oczami kreatywnego artysty. 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Błękitni Stargard - Górnik Polkowice. Photos by Jan Rybaczuk