Dzisiaj jest: 22.8.2019, imieniny: Cezarego, Marii, Zygfryda

Podaj łapę! Weterynarz ze Stargardu, przyjaciel zwierząt

Dodano: 4 miesiące temu Autor:

Niektórym trudno jest sobie wyobrazić dom bez zwierząt, bez milutkiego futerka, oklapniętych uszek, różowych nosków i radosnych oczu.

Podaj łapę! Weterynarz ze Stargardu, przyjaciel zwierząt
Dla wielu to przyjaciele, dla innych po prostu członkowie rodziny. O każdego pupila jednak trzeba się odpowiednio zatroszczyć. Podobnie jak człowiek wymaga regularnych obserwacji lekarza, a w chwili kiedy dzieje się coś niepokojącego, również leczenia. Sympatią, miłością i szacunkiem wszystkie zwierzaki otacza weterynarz ze Stargardu, Janusz Grabiec. 

Zwierzęta potrzebują człowieka 
Jest jak doktor Dolittle, który całe swoje życie poświęcił zwierzętom. Podobnie jak bohater powieści dla dzieci Hugha Loftinga nie akceptuje złego traktowania żadnego członka zwierzęcej społeczności. Chcąc pomóc przyjaciołom czworonożnych pupili, a także im samym, stworzył miejsce, w którym zwierzęta się nie tylko leczy, ale otacza troską i opieką. 

Przychodnię weterynaryjną założył dr Janusz Grabiec, weterynarz ze Stargardu. Może on pochwalić się długą praktyką weterynaryjną. Od ponad 30 lat leczy zwierzęta domowe, wykorzystując swoją wiedzę, którą nieustannie uzupełnia o nowo pojawiające się metody i techniki leczenia. Ma świadomość, że zwierzę potrzebuje człowieka nie tylko do karmienia i zabawy, ale też do zapewnienia mu bezpieczeństwa i możliwie jak najlepszych warunków do zdrowego życia. Z  dr Janusz Grabiec współpracują właśnie tacy ludzie, którzy decydują się na zwierzę w pełni świadomie, biorąc na siebie odpowiedzialność jego wychowania. To do człowieka należy obowiązek zadbania o jego zdrowie, po które każdy ze swoim pupilem może przyjść do „dr Dollitle ze Stargardu”. 

Jak leczy weterynarz ze Stargardu?
Przede wszystkim zawsze ma na uwadze bezpieczeństwo swojego pacjenta. Dr Janusz Grabiec, w swojej klinice weterynaryjnej oferuje diagnostykę i leczenie zwierząt domowych, ale też drobiu. Wykonuje wszystkie niezbędne szczepienia, a także zabiegi chirurgiczne miękkie. Dysponuje nowoczesnym sprzętem do badania USG, zdjęć RTG i analizy biochemicznej krwi, dzięki czemu może pomóc zwierzakom nawet w bardziej skomplikowanych przypadkach i przy poważniejszych schorzeniach. 

Wszystkie cztery łapy otrzymają pomoc u Pana doktora, który zaprasza do siebie, ale też z przyjemnością zajmie się Twoim pupilem podczas wizyty domowej. 
Weterynarz Stargard dr Janusz Grabiec
 ul. Wieniawskiego 16
 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Coolturalne Wakacje [16-18.08] - GALERIA