Dzisiaj jest: 20.7.2019, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

SPP – mieszkańcy zdecydują

Dodano: 3 miesiące temu

W naszym mieście przybywa zarówno aut, jak i parkingów.

SPP – mieszkańcy zdecydują
Stargardzianie sygnalizują potrzebę dyskusji o Strefie Płatnego Parkowania. 24.04. (środa) o 17:00 na małej scenie Stargardzkiego Centrum Kultury odbędzie się spotkanie w tej sprawie.

To dobra okazja do rozmowy i wymiany poglądów. Wspólnie możemy wypracować rozwiązania, które ułatwią kierowcom znalezienie wolnego miejsca postojowego. Bardzo ważne są sugestie mieszkańców korzystających na co dzień z parkingów w całym mieście. 
Do tej pory na ulicach zarządzanych przez Miasto nie było Strefy Płatnego Parkowania. Dopiero po przejęciu ich od powiatu stargardzkiego są miejsca, w których trzeba zapłacić za postój. Umowa na prowadzenie SPP z obecnym operatorem obowiązuje do końca sierpnia. Jeszcze przed jej zakończeniem chcemy stworzyć nowe zasady, dlatego współpraca z mieszkańcami jest bardzo istotna.

Podczas środowego spotkania wypracowany zostanie wspólny kształt SPP. Ostateczne decyzje stargardzianie podejmą w głosowaniu.
Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
OldTown Festival 2019 - GALERIA