Dzisiaj jest: 19.10.2019, imieniny: Michaliny, Michała, Piotra

Nowa myjnia bezdotykowa w Stargardzie

Dodano: 6 miesięcy temu Autor:
Redakcja poleca!

Chyba nikt nie lubi jeździć brudnym autem.

Nowa myjnia bezdotykowa w Stargardzie
Materiał sponsorowany
Chyba nikt nie lubi jeździć brudnym autem. Wizyty w myjni są regularnością i im więcej takich obiektów w mieście, tym mniejsza szansa na stanie w kolejce. A chyba każdy przed świętami swoje odstał i się zastanawiał, gdzie pojechać żeby było szybciej. Szybciej będzie teraz, dzięki kolejnej myjni w Stargardzie.

Nowa myjnia bezdotykowa w Stargardzie

Stargard wzbogacił się o kolejną myjnię bezdotykową. Nowoczesny obiekt do samodzielnego mycia pojazdów wodą pod dużym ciśnieniem, pojawił się na ulicy Piłsudskiego 62 tuż obok Stacji Kontroli Pojazdów PPHU Sara (http://www.skpstargard.pl/), która to jest właścicielem tego obiektu.

Nowoczesna myjnia marki Adbud to całodobowa i aż 5-cio stanowiskowa myjnia bezdotykowa o charakterystycznym czerwonym ubarwieniu. Każde ze stanowisk jest wyposażone w maksymalnie do 3 pistoletów (ciśnienie w nich sięga aż do 100 barów), wieszak na wycieraczki samochodowe, regulamin myjni i przede wszystkim konsolę z wyborem trybu mycia i miejscem do wrzucania monet.

Myjnia bezdotykowa przy ulicy Piłsudskiego 62 na swoich stanowiskach posiada klasyczne dla tego typu obiektów 6 trybów myjących: turbo piana (pod ciśnieniem), mycie gorącą wodą, szczotka (gorąca aktywna piana), tryb płukania, woskowania (woda uzdatniona + wosk) czy nabłyszczanie (płukanie wodą zdemineralizowaną pod ciśnienie). Myjnia jest całodobowa i bardzo dobrze oświetlona.

W naszej galerii kilka zdjęć z nowego obiektu. Serdecznie zapraszamy.

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
VII Jesienny Jazz - koncert w PSM - GALERIA