Dzisiaj jest: 22.8.2019, imieniny: Cezarego, Marii, Zygfryda

Polsko-niemiecka szansa na dofinansowanie

Dodano: 5 miesięcy temu

Jak pozyskać środki z Unii Europejskiej na realizację zadań w szkołach, przedszkolach, instytucjach kultury, klubach sportowych, organizacjach pozarządowych i samorządach

Polsko-niemiecka szansa na dofinansowanie
– tego dowiedzą się uczestnicy „Giełdy Partnerów”. Spotkanie odbędzie się 27.03. (środa) o 11:00 w Zespole Obiektów Szczecińskiego Domu Sportu – Floating Arena. Na zgłoszenia zostało tylko kilka dni.

Podczas giełdy będzie można uzyskać szczegółowe informacje na temat potencjalnych źródeł finansowania polsko-niemieckich projektów. Uczestnicy poznają także przykłady już istniejącej współpracy. W grupach tematycznych prowadzone będą rozmowy dotyczące konkretnych projektów. To szansa na nawiązanie międzynarodowych kontaktów i pozyskanie środków na realizację zadań w zakresie edukacji, kultury i sportu. Spotkanie będzie tłumaczone na języki polski i niemiecki. Tłumacze mają być również obecni podczas indywidualnych rozmów w grupach.
Aby wziąć udział w „Giełdzie Partnerów” należy się zarejestrować. Formularz znajduje się w załączniku. Trzeba go wypełnić i wysłać na adres ola.warska@pomerania.org.pl. Termin przyjmowania zgłoszeń – 20.03. (środa). Liczba uczestników jest ograniczona.

Więcej informacji pod nr tel. 91 486 29 10.

Spotkanie zakłada zacieśnienie współpracy polskich podmiotów z niemieckimi partnerami. Dofinansowanie pochodzi ze środków Funduszu Małych Projektów. To projekt realizowany w ramach unijnego Programu Współpracy Interreg V A. „Giełdę Partnerów” organizuje Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Pomerania, Kommunalgemeinschaft Europaregion Pomerania e.V. oraz Jednostka Centralna Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży.

ico
Formularz zgłoszenia Giełda Partnerów
Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Coolturalne Wakacje [16-18.08] - GALERIA