Dzisiaj jest: 26.5.2019, imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

Hydroline się rozbudowuje

Dodano: 3 miesiące temu Autor:

W Parku Przemysłowym Nowoczesnych Technologii w Stargardzie budowle rosną jak na drożdżach.

Hydroline się rozbudowuje
Obecnie powstaje tam centrum dystrybucyjne Lidla, hale na wynajem Waimea Logistics Park, a niedawno budowę rozpoczęło Panattoni Europe, które stawia większą fabrykę dla Hydroline.

Nowy obiekt dla fińskiego producenta siłowników hydraulicznych będzie miał powierzchnię 13 tys. m kw. Hala, którą zbuduje Panattoni Europe będzie trzykrotnie większa od dotychczasowej. Strefa przemysłowa zajmie ponad 12 tys. m kw. i zostanie przygotowana pod przyszłą rozbudowę. Część socjalno-biurowa zajmie blisko 1 tys. m kw. Planowane zatrudnienie to 110 osób, które już w czerwcu będą mogły rozpocząć pracę w nowym miejscu.

Marek Foryński, Dyrektor Zarządzający BTS Group w Panattoni Europe mówi, że realizacja napiętego harmonogramu już na etapie przygotowawczym nie byłaby możliwa bez bardzo dobrej współpracy i wsparcia ze strony Urzędu Miasta. Dodaje, że stargardzka inwestycja jest bardzo skomplikowana, ponieważ trzeba przenieść całą technologię przyszłego właściciela obiektu w możliwie jak najkrótszym czasie i przy zachowaniu ciągłości linii produkcyjnych Hydroline.

Hydroline to pionier i lider branży wyposażenia do napędów hydraulicznych w Finlandii. Firma rośnie również w Polsce. Od 2013 roku obecna jest w Stargardzie, gdzie dostarcza komponenty do produktów wytwarzanych przez koncern Cargotec.

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
26 Wojewódzkie Igrzyska Olimpijskie Osób Niepełnosprawnych - GALERIA Cz.1