Dzisiaj jest: 22.8.2019, imieniny: Cezarego, Marii, Zygfryda

Stargardzianie uczyli się pozyskiwać pieniądze

Dodano: 6 miesięcy temu

Grupa stargardzian ma szansę na zdobycie dofinansowania

Stargardzianie uczyli się pozyskiwać pieniądze

do wymiany starych pieców i kotłów, docieplenia obiektów, wymiany okien i drzwi, montażu lub modernizacji instalacji centralnego ogrzewania ​i ciepłej wody, a także instalacji odnawialnych źródeł energii. Dziś uczyli się wypełniać wnioski pozwalające pozyskać środki z programu „Czyste Powietrze”.
 
Na szkoleniu dotyczącym termomodernizacji i odnawialnych źródeł energii z dofinansowaniem z Unii Europejskiej przekazano wiele praktycznych porad i wskazówek. Mieszkańcy uzyskali informacje o formach dofinansowania. Mieli także możliwość rejestracji do programu.

 

W marcu w Stargardzkim Centrum Kultury odbędzie się kolejne spotkanie informacyjne dotyczące programu „Czyste Powietrze”. O dokładnym terminie będziemy informować.  Zaplanowane są też comiesięczne warsztaty informacyjne dla mieszkańców.
 
Program „Czyste Powietrze” realizowany jest przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Mogą do niego przystąpić osoby fizyczne będące właścicielami domów jednorodzinnych i zabudowy bliźniaczej lub osoby posiadające zgodę na rozpoczęcie budowy budynku jednorodzinnego.

 

Zdjęcia: UM w Stargardzie

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Coolturalne Wakacje [16-18.08] - GALERIA