Dzisiaj jest: 20.7.2019, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Czy kupujemy meble przez Internet?

Dodano: 6 miesięcy temu Autor:

Więcej niż połowa Polaków korzystających z Internetu, dokonuje za jego pośrednictwem zakupów.

Czy kupujemy meble przez Internet?

Artykuł sponsorowany

Więcej niż połowa Polaków korzystających z Internetu, dokonuje za jego pośrednictwem zakupów. Wartość rynku e-commerce już dawno przekroczyła 40 mld złotych, a my pokochaliśmy kupowanie klikając myszką czy stukając w smartfon. Najczęściej zamawiamy odzież, akcesoria, płyty, książki, zabawki, perfumy, sprzęt sportowy czy filmy, ale kolejne gamy produktów mają rosnącą popularność. Coraz więcej jest chętnych także na zakup mebli. Zakup, który do tej pory bardzo mocno kojarzył się z punktami stacjonarnymi.

Meble przez Internet

Zawsze chcieliśmy dotknąć, usiąść, ale powoli od tego odchodzimy. Oszczędność czasu (nie trzeba odwiedzić kilku sklepów tylko kilka stron www) i pieniędzy (kupowanie w sieci jest tańsze) robi swoje. A poza tym większy wybór, możliwość zobaczenia na zdjęciach wszystkich dostępnych kolorów i łatwe porównanie z innymi produktami. Zdecydowanie jest bardzo dużo "za".

Początkowo w kwestii zakupu mebli przez Internet przodowały firmy, wyposażając swoje biura, stołówki, recepcje, stanowiska pracy czy sale konferencyjne. Jednak z czasem i osoby indywidualne przekonały się co do wygody zamawiania przez Internet i dla nich nie ma różnicy czy kupują buty czy krzesło do pokoju dziecka.
 

Szeroki wybór w Centrumkrzesel.pl

Wśród sklepów oferujących meble przez Internet, jest m. in. dostępny pod adresem sklep https://www.centrumkrzesel.pl/. W swojej ofercie posiada tysiące produktów w atrakcyjnych cenach. Dostępne są meble znanych polskich producentów, takich jak: Profim, Grospol, Nowy Styl, Svenbox, Siesta, PolskiePufy czy Snap. Sklep istnieje od 2005 roku i od tego czasu zamówienia złożyło tysiące osób indywidualnych i firm. Z oferty skorzystały między innymi takie marki jak TVN, PKN Orlen czy EuroNet.
 

To co wyróżnia sklep na tle konkurencji, to bardzo duże magazyny, w których przechowywany towar jest od ręki możliwy do wysłania. Warta uwagi jest ekspozycja krzeseł w Warszawie o powierzchni blisko 400 m2. Mało który sklep może pochwalić się taką ilością krzeseł i foteli posiadających status „w dostawie 24h”, który oznacza, że max w przeciągu jednej doby od otrzymania wpłaty towar zostanie wysłany do klienta.
 

W ofercie sklepu znajdziemy krzesła i fotele biurowe, do pokoju dziecka, meble biurowe, krzesła i fotele do jadalni, kuchni, salonu, sal konferencyjnych, ławki do poczekalni czy np. recepcji. Do tego akcesoria, meble outletowe i „Hity dnia”, czyli aktualne promocje. Wszystkie produkty na stronie posiadają autorskie zdjęcia wysokiej jakości, a wiele z nich także w wersji 360o. Znajdziemy też wiele filmów o produktach. W razie wątpliwości, profesjonalni doradcy są do dyspozycji klientów i odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania.

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
OldTown Festival 2019 - GALERIA