Dzisiaj jest: 19.6.2019, imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii

Święta 2018 – pomysł na prezent [cz. III]

Dodano: 6 miesięcy temu Autor:

To już ostatnie dni przed Bożym Narodzeniem. Czasu na zakup prezentów coraz mniej. Szanse na zakupy internetowe z dostarczeniem ich przed Wigilią spadają prawie do zera.

Święta 2018 – pomysł na prezent [cz. III]

Artykuł sponsorowany

To już ostatnie dni przed Bożym Narodzeniem. Czasu na zakup prezentów coraz mniej. Szanse na zakupy internetowe z dostarczeniem ich przed Wigilią spadają prawie do zera. Pozostaje jedynie bieganie po sklepach stacjonarnych albo skorzystanie z Naszych portalowych ostatnich propozycji pomysłu na prezent.

Skoro do tej pory nic nie wybraliśmy to znaczy, że albo czekamy na ostatni moment na zakup, albo co bardziej prawdopodobne - wciąż nie mamy pomysłu. My z tej okazji proponujemy pod choinkę wyjątkowo kulturalny i w dobrym guście, prezent w postaci biletów na wydarzenia w Stargardzkim Centrum Kultury. Sprawdzi się dla żony, męża, partnera, parterki, przyjaciółki czy nawet w ramach prezentu biznesowego. Możliwości są duże, a wybór imprez różnorodny.

W przeciągu najbliższych kilku tygodni znajdzie się kilka ciekawych wydarzeń. Oto nasze propozycje spektakli i koncertów. Warto się pospieszyć z zakupem. Na niektóre wydarzenia pula biletów zmniejsza się każdego dnia.

1.Noworoczna Gala operetkowa – poniedziałek 7 stycznia 2019, godzina 18:00
Noworoczny koncert pieniący się muzyką Verdiego jak szampan, rozwalcowany obowiązkowo utworami Straussa, mieniący się jak karnawałowa maskarada melodiami cygańskimi, czeskimi, hiszpańskimi, węgierskimi i włoskimi, błyszczący niczym mały szczęścia łut, rozśpiewany jak musical i roztańczony jak balet…
To może być świetne rozpoczęcie roku. Bilety w cenach 80-110 złotych.

Sprawdź wydarzenie Noworoczna Gala Operetkowa i gdzie kupić bilety.


2. Spektakl komediowy Mayday 2 – sobota 19 stycznia 2019, godzina 17:00 lub 20:00.
Mayday 2 to kultowa historia taksówkarza bigamisty, żyjącego na dwa fronty z pięknymi żonami. Spektakl to ogromna dawka humoru w najczystszej postaci. A do tego, w Stargardzie zagrają go bardzo znani aktorzy – Marek Włodarczyk, Marcin Mroczek, Michał Milowicz (zamiennie Mariusz Krzemiński), Kasia Cichopek (zamienne Anna Gzyra) czy Michał Koterski (zamiennie Bartosz Żukowski). Bilety w cenie 55-95 złotych i aż dwie różne propozycje godzinowe.

Sprawdź wydarzenie Mayday 2 i gdzie kupić bilety na godzinę 17:00 i 20:00.


3. Szalone nożyczki – interaktywny spektakl komediowy. Sobota 16 luty 2019, godzina 20:00.
Najnowsza odsłona spektaklu wpisanego do Księgi Rekordów Guinnessa w gwiazdorskiej obsadzie! Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. "Szalone Nożyczki" - utwór cieszy się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50-ciu lat!” Bilety 80-95 zł (zostało coraz mniej miejsc).

Sprawdź wydarzenie Szalone nożyczki – interaktywny spektakl komediowy i gdzie kupić bilety.


4. Andrzej Poniedzielski – Wieczór kabaretowy. Niedziela 24 luty 2019, godzina 17:00.
W sali Stargardzkiego Centrum Kultury odbędzie się kolejny wyjątkowy wieczór.Tym razem stargardzkiej publiczności swój najnowszy program kabaretowy zaprezentuje Andrzej Poniedzielski. W programie inteligentny humor, satyra, piosenki - NOWY program, NOWE piosenki. Bez zmian poczucie humoru Artysty.” Bilety w cenie 65 zł.

Sprawdź wydarzenie Andrzej Poniedzielski – Wieczór kabaretowy i gdzie kupić bilety.

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Festyn na ulicy Magicznej - GALERIA