Dzisiaj jest: 25.5.2019, imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Stumilowy Las przystankiem na trasie Świętego Mikołaja

Dodano: 6 miesięcy temu Autor:
Redakcja poleca!

Centrum Ogrodnicze Stumilowy Las zaprasza na Mikołajkowe atrakcje.

Stumilowy Las przystankiem na trasie Świętego Mikołaja
Materiał sponsorowany
 
Na trwającym cały grudzień Jarmarku Bożonarodzeniowym w Stumilowym Lesie wszyscy, którzy już nie mogą się doczekać świąt mogą wybierać i przebierać wśród mnóstwa ozdób choinkowych, choinek, świątecznych akcentów do domu i ogrodu, różnorakich stroików i świecidełek. Na jarmarku można również kupić świąteczne wędliny i pierogi oraz zastawę stołową.

Na miłośników zwierząt czekają przejażdżki kucykiem oraz mieszkańcy żywej szopki. Rezydujące w jarmarkowej szopce osioł, owce i koza czekają na smakowite marchewki podawane przez odwiedzające ich maluchy. Warto zwrócić uwagę na jarmarkową choinkę, która jest przedmiotem facebookowego konkursu ogłoszonego przez Centrum Ogrodnicze Stumilowy Las. Nagrodą w konkursie są zakupy w Stumilowym Lesie na kwotę 100 zł.

Jarmark przy ul. Gdańskiej można odwiedzać codziennie, do końca grudnia w godzinach 12:00 – 19:00, a 6 grudnia na jarmark zawita Mikołaj i wszystkie dzieci zostaną obdarowane upominkami.

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Art Festiwal 2019 – GALERIA. Cz.1