Dzisiaj jest: 26.3.2019, imieniny: Dory, Olgi, Teodora

Urząd Miasta - KOMUNIKAT

Dodano: 5 miesięcy temu

11 listopada - utrudnieniach w ruchu

Urząd Miasta - KOMUNIKAT
W związku z uroczystościami obchodów rocznicy stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości, 11 listopada wystąpią na terenie Starego Miasta czasowe utrudnia w ruchu pojazdów. Nie wszystkie ulice będą przejezdne.

W niedzielę 11 listopada od 8.00 do 16.00 zostaną zamknięte dla ruchu kołowego przylegające do Rynku Staromiejskiego ulice: Kramarska, Mariacka oraz część Grodzkiej (miejsca postojowe na skrzyżowaniu z ul. Mieszka I).

Zamknięty dla pojazdów będzie również parking przy ul. Kazimierza Wielkiego, znajdujący się pomiędzy Ratuszem, a kościołem NMP Królowej Świata oraz wjazd na parking przy galerii Starówka od ul. Kramarskiej

Ze względu na planowaną defiladę jednostek wojskowych Garnizonu Stargard oraz pokaz sprzętu wojskowego, prosimy o wcześniejsze usunięcie pojazdów
 z parkingów zlokalizowanych:

- przy ul. Kramarskiej (na całej długości, po obu stronach),
- przy ul. Mariackiej - przy Kolegiacie NMP Królowej Świata
- przy Aptece Staromiejskiej - na parkingu za Ratuszem.

Po zakończeniu mszy świętej, która odbędzie w się w Kolegiacie NMP oraz po zakończeniu uroczystości na Rynku Staromiejskim, uczestnicy przejdą ulicami w stronę pomnika Stargardzianie Ojczyźnie w rejonie ul. Kazimierza Wielkiego przy Alei Spacerowej. Przejście planowane jest pomiędzy 12.45 - 13.30. Trasa obejmuje następujące ulice: Mariacka, Bolesława Krzywoustego, Kazimierza Wielkiego, Aleja Spacerowa. Utrudnienia w ruchu będą krótkotrwałe.

 Sposób zabezpieczenia przedstawiony został w załączniku.

ico
TRASA PRZEMARSZU - 11 LISTOPADA
Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
ORKIESTRA CAMERATA STARGARD. Koncert 24.03.2019. GALERIA