Dzisiaj jest: 26.3.2019, imieniny: Dory, Olgi, Teodora

DRUŻYNA FENIKS PESTA STARGARD WICEMISTRZEM WOJEWÓDZTWA

Dodano: 5 miesięcy temu
Redakcja poleca!

Wspaniale zaprezentowali się stargardzcy zawodnicy podczas finału Zachodniopomorskiej Ligi Zapaśniczej dzieci.

DRUŻYNA FENIKS PESTA STARGARD WICEMISTRZEM WOJEWÓDZTWA
Zawody odbyły się w Polanowie k/Koszalina 3.11.2018 r. Prawo startu w finale miały dzieci rocznika 2007 i młodsi, którzy przeszli do wielkiego finału w drodze eliminacji.

Należy przypomnieć, iż zawodnicy Feniks Pesta Stargard bronili tytułu z roku 2017, gdzie wywalczyli mistrzostwo na hali Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Stargardzie. Zawodnicy w roku 2018 w drodze eliminacji pokonali drużynę SPARTAKUSA Pyrzyce oraz drużynę WYSPIARZY Międzyzdroje, co dało pierwsze miejsce w grupie.

W finale pierwszy mecz walczyliśmy z AKS Białogard, który wygraliśmy 6:4, dzięki czemu mogliśmy walczyć o złoty medal z drużyną gospodarzy ZKS Koszalin. Tutaj po bardzo emocjonujących pojedynkach ulegliśmy 7:3. Zawodnicy walczą w 10 kategoriach wagowych. Jeśli zawodnik wygrywa walkę, jest 1:0 dla drużyny. Zawodnicy stoczyli walki na bardzo wysokim poziomie i zasługują na ogromne gratulacje. Trzeba jednak wyróżnić Jakuba Przybylskiego, Bartosza Kiszkę i Olafa Rudnickiego. Dziękujemy za wsparcie ze strony kibiców stargardzkiego klubu. Podeszli do sprawy profesjonalnie i ożywili zmagania na macie. Jak zawsze byli dobrym duchem naszego zespołu – powiedział trener Mariusz Kucharczyk.

Drużynę FENIKS PESTA Stargard reprezentowali: Pawlikowska Maja, Kwarciak Mateusz, Zduniak Kamila, Grydziuszko Piotr, Gocół Łukasz, Basiak Adam, Sokołowski Kacper, Kiszka Bartosz, Danielewski Oliwier, Piechocka Nikola, Przybylski Jakub, Matwiejczyk Michał, Bluj Bartosz, Bryguła Sebastian, Rudnicki Olaf, Ślusarczyk Tymoteusz.

Trenerzy Mariusz Kucharczyk Leszek Gocół Kasia Przybylska i Krzysztof Mądrowski

 
Źródło: Feniks Pesta
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
ORKIESTRA CAMERATA STARGARD. Koncert 24.03.2019. GALERIA