Dzisiaj jest: 19.1.2019, imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza

Przedsiębiorcy wspierają się na Jeremie

Dodano: 9 miesięcy temu

Już 1 milion 330 tysięcy złotych otrzymali stargardzcy przedsiębiorcy z programu pożyczkowego Jeremie 2. Dysponentem środków jest Stargardzka Agencja Rozwoju Lokalnego.

Przedsiębiorcy wspierają się na Jeremie
- Są jeszcze wolne środki i zachęcamy przedsiębiorców chcących się nadal rozwijać i inwestować do składania dokumentów. Pożyczki są na bardzo atrakcyjnych warunkach – zachęca Krzysztof Furmańczyk prezes SARL. Spółka została oficjalnym pośrednikiem finansowym w ramach Jeremie 2 na mocy umowy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego. SARL realizuje projekt w ramach Konsorcjum z trzema innymi funduszami pożyczkowymi tj. Szczecińskim Funduszem Pożyczkowy Sp. z o.o., Fundacją Centrum Innowacji i Przedsiębiorczości w Koszalinie oraz Stowarzyszeniem Inicjatywy Społeczno-Gospodarczych w Białogardzie.
 

Pożyczki udzielane są na finansowanie przedsięwzięć przyczyniających się do tworzenia warunków sprzyjających budowie konkurencyjnego sektora MŚP na terenie naszego województwa.
 

Kwota pożyczki wynosi od 100 000 zł do 500 000 zł, okres spłaty to 84 miesiące, a oprocentowanie kształtuje się od 2,83%.
 

Więcej o Jeremie, a także dokumenty do pobrania są na stronie SARL.

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Druga rocznica śmierci Prezydenta Sławomira Pajora - GALERIA