Dzisiaj jest: 26.3.2019, imieniny: Dory, Olgi, Teodora

Koniec pierwszej, początek drugiej

Dodano: rok temu

Ostatnie spotkanie pierwszej kadencji i pierwsze drugiej kadencji Zespołu Doradczego Prezydenta Miasta Stargard ds. Seniorów odbyło się w Urzędzie Miejskim w Stargardzie.

Koniec pierwszej, początek drugiej
Prezydent Rafał Zając i wraz z zastępcą Ewą Sową podziękowali tym członkom Zespołu, którzy pracowali w nim przez ostatnie 2 lata I kadencji. Prezydent wręczył jednocześnie nominacje osobom, które zostały powołane na II kadencję.

Zespół Doradczy Prezydenta Miasta Stargard ds. Seniorów jest organem opiniodawczo – doradczym w zakresie kształtowania spójnej polityki senioralnej, służącej wspieraniu i aktywizacji osób starszych, a także integracji międzypokoleniowej.

Już w czasie pierwszego spotkania Zespołu II kadencji omówiono harmonogram tegorocznych Stargardzkich Dni Seniora, a także plan realizacji Programu „Stargard Przyjazny Starzeniu” opracowanego w związku z przystąpieniem Miasta Stargard do Sieci Miast Przyjaznych Starzeniu Światowej Organizacji Zdrowia.

Skład Zespołu II kadencji:

Agnieszka Hołubowska z Centrum Socjalnego Caritas w Stargardzie, Anna Cokan z Koła Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Stargardzie, Stanisław Januszewski i Stanisław Bartosik ze Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku w Stargardzie, Monika Winiecka – Zgórska i Danuta Rdzeń z Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Stargardzie, Andrzej Janicki i Teresa Puszczewicz ze Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych, Koło nr 13 w Stargardzie, Jadwiga Dąbrowska i Joanna Suleja ze Stowarzyszenia „Potrzebny Dom” w Stargardzie, Wanda Wysocka i Maria Kmiecik – Gałaguz z Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Stargardzie oraz Ryszard Skąpski ze Stargardzkiego Związku Weteranów Lekkiej Atletyki.
 

Foto: UM Stargard

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
ORKIESTRA CAMERATA STARGARD. Koncert 24.03.2019. GALERIA