Dzisiaj jest: 12.12.2018, imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary

KOLEJNE SUKCESY WMLKS POMORZA

Dodano: rok temu

W sobotę(10.03.2018r.) zawodnicy WMLKS Pomorze wystartowali w Białogardzie w Mistrzostwach Województwa w Biegach Przełajowych.

KOLEJNE SUKCESY WMLKS POMORZA

Zawodnicy po raz kolejny zaprezentowali się z bardzo dobrej strony zdobywając 7 medali.
 

Milena Sadowska w biegu na 3000 m juniorek została Mistrzynią Województwa, natomiast w biegu na 3000 m seniorek Aleksandra Wiktorczyk została V-ce Mistrzynią Województwa, Anna Wiktorczyk w tym samym biegu zdobyła brązowy medal. W młodszych kategoriach wiekowych nasi zawodnicy również stawali na podium lub zajmowali czołowe miejsca: w biegu młodzików na 3000m Bartłomiej Trzciński został brązowym medalistą a jego kolega klubowy Michał Glapka zajął VI miejsce, również na krótszym dystansie(2000 m), w śród młodzików Aleksander Grabarczyk przybiegł na wysokim VIII miejscu. W kategorii juniora młodszego Agnieszka Wierzbicka w biegu na 3000 m została V-ce Mistrzynią Województwa, a wśród chłopców w tej samej kategorii wiekowej Michał Dzideczek w biegu na 3000 m został V-ce Mistrzem Województwa.
 

Trenerami prowadzącymi są Pani Sylwia Grzesiak i Zbigniew Krzysiek.

W niedzielę 11.03.2018r. trójka zawodników WMLKS Pomorze: Paulina Kaczyńska, Damian Kabat i Andrzej Kuśmider wystartowała w Poznaniu na w biegu na 10000 m (XIV Maniacka Dziesiątka) w której udział wzięło pod 6300 zawodników.

Po wspaniałym biegu zdecydowane zwycięstwo z ponad 40 sekundową przewagą nad drugą zawodniczką odniosła Paulina Kaczyńska z doskonałym rezultatem 33,59, w biegu tym Andrzej Kuśmider doskonale spisał się jako pomagający Paulinie osiągnąć tak dobry rezultat. Jak na początek sezonu jest to doskonały wynik utytułowanej zawodniczki. Również Damian Kabat w silnie obsadzonym biegu zajął bardzo wysokie IV m.

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Finał Szlachetnej Paczki - GALERIA