Dzisiaj jest: 23.4.2019, imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha

Konkurs na Dyrektora Stargardzkiego Szpitala rozstrzygnięty.

Dodano: rok temu

W dniu wczorajszym komisja konkursowa przeprowadziła głosowanie w sprawie wskazania kandydata na stanowisko Dyrektora Stargardzkiego Szpitala.

Konkurs na Dyrektora Stargardzkiego Szpitala rozstrzygnięty.
W wyniku tajnego głosowania Pan Krzysztof Kowalczyk uzyskał wymaganą bezwzględną większość głosów i jego kandydatura została przedstawiona Zarządowi Powiatu Stargardzkiego.
 
Dziś Zarząd Powiatu Stargardzkiego podjął uchwałę w sprawie zatrudnienia Pana Krzysztofa Kowalczyka. Zatrudnienie nastąpi w oparciu o umowę o pracę od dnia 15.01.2018 r. na okres 6 lat, tj. do dnia 14.01.2024 r.
 
Krzysztof Kowalczyk uzyskał wykształcenie wyższe na Uniwersytecie Szczecińskim, na którym ukończył dwa kierunki studiów: w 1997 r. tytuł magistra ekonomii w zakresie „Finansów i bankowości”, a w 2016 r. tytuł magistra na kierunku psychologia o specjalności „Psychologia społeczna”.
Ponadto ukończył studia podyplomowe: w 2001 r. w zakresie „Zarządzania i Marketingu”  oraz w 2017 r. w zakresie „Psychologii transportu” .W ramach doskonalenia zawodowego ukończył wiele specjalistycznych szkoleń z zakresu ekonomii i zarządzania.
 
Do chwili obecnej zajmuje stanowisko Prezesa Zarządu Stargardzkiej Agencji Rozwoju Lokalnego     Sp. z o.o., wcześniej pracował między innymi jako Dyrektor Handlowy w firmie Espol Sp. z o .o., Kierownik Zakładu Oczyszczania Miasta w MPGK Sp. z o.o.,  Zastępca Dyrektora Departamentu Oddziałów AIGO oraz Regionalny Dyrektor ds. Sprzedaży Pożyczek Gotówkowych w AIG Bank Polska. 

 
Źródło: Powiat Stargardzki
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Spójnia Stargard - Arged BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski. GALERIA