Dzisiaj jest: 18.10.2018, imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza

Fundacja Cegiełka - przesiewowe badania neurologopedyczne

Dodano: rok temu

Fundacja ,,Cegiełka” mająca swoją siedzibę w Stargardzie przy ulicy 11 Listopada 37,

Fundacja Cegiełka - przesiewowe badania neurologopedyczne
Materiał sponsorowany

zajmująca się na co dzień terapią i rehabilitacją  osób z problemami zdrowotnymi i rozwojowymi, zaprasza na przesiewowe badania neurologopedyczne dzieci w wieku od 8 miesiąca do 7 roku życia . Podczas badań zostanie oceniony słuch fizyczny dziecka, budowa aparatu mowy, odruchy ustno-twarzowe, wrażliwość na bodźce, sposoby pobierania pokarmów oraz komunikowania się. Wczesne wykrycie deficytów w rozwoju dziecka umożliwia efektywne wdrożenie odpowiednich działań leczniczych, rehabilitacyjnych oraz profilaktycznych, które prowadzą do złagodzenia lub usunięcia różnego rodzaju zaburzeń i dysfunkcji, a tym samym do stworzenia wszystkim dzieciom równych szans rozwoju.        

Po zakończonych badaniach neurologopedzi przekażą rodzicom informacje o stanie rozwoju mowy dziecka, przedstawią wstępną diagnozę, program terapii i dalsze zalecenia.

Rejestracja pod nr telefonu- 693-939-744, 668-824-309 lub 784-169-291

Przesiewowe badania neurologopedyczne trwają do 31 grudnia 2017 r. Projekt realizowany jest ze środków otrzymanych z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego .
Źródło: Fundacja Cegiełka
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wisola - wspomnienie z pleneru. GALERIA