Dzisiaj jest: 20.6.2018, imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała

Prezydent Zając zaprasza Przedsiębiorców

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!

Prezydent Rafał Zając napisał list do Przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie Stargardu.

Prezydent Zając zaprasza Przedsiębiorców
Zachęca ich w nim do włączenia się w projekt Stargardzkiej Karty Seniora.

To nowy projekt realizowany przez Urząd Miejski w Stargardzie. Stargardzka Karta Seniora ma służyć osobom, które ukończyły 60 lat. Przy jej okazaniu będzie można skorzystać z szeregu ulg, rabatów i przywilejów dokonując zakupów lub korzystając z usług lokalnych przedsiębiorców. Wnioski o wydanie karty będzie można składać w Urzędzie Miejskim już od 21 września.

W liście Prezydenta Stargardu do Przedsiębiorców czytamy m.in.: „(…) proponuję Państwu rozważenie możliwości przyłączenia się do poszerzenia oferty Stargardzkiej Karty Seniora. Zaoferowane przez Państwa ulgi i zniżki dla seniorów z pewnością zwiększą zainteresowanie mieszkańców miasta Państwa ofertą, a seniorom ułatwią do niej dostęp. Wyrażam przy tym nadzieję, iż uczestnictwo w realizacji polityki społecznej ukierunkowanej na pobudzenie aktywności i wsparcie osób starszych stanie się cennym elementem wizerunku Państwa Firmy.”

Aby przyłączyć się do projektu, Przedsiębiorca musi pobrać i wypełnić prostą deklaracji, którą następnie należy wysłać na adres Urzędu Miejskiego w Stargardzie lub złożyć osobiście w Biurze Obsługi Klienta UM przy ul. Czarnieckiego 17.

Każdy przedsiębiorca, który przyłączy się do przedsięwzięcia będzie mógł informować o tym w materiałach reklamowych oraz informacyjnych, posługiwać się znakiem „Tu honorujemy Stargardzką Kartę Seniora”. Będziemy również informować o jego udziale w projekcie i oferowanych ulgach w specjalnej zakładce na naszej stronie internetowej.

ico
DEKLARACJA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW
ico
List Prezydenta Stargardu do Przedsiębiorców
Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dni Stargardu - Dzień sportu - GALERIA cz.2