Dzisiaj jest: 20.6.2018, imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała

Targi ekonomii społecznej

Dodano: rok temu

Chcesz poznać organizacje pozarządowe, zakłady aktywności zawodowej, spółdzielnie i wiele innych podmiotów ekonomii społecznej z naszego regionu?

Targi ekonomii społecznej
Przyjdź 16 września na Targi Ekonomii Społecznej, które odbędą się na szczecińskich Jasnych Błoniach. Wydarzeniu towarzyszyć będą gry, konkursy i występy.
 
Niepełnosprawni, bezdomni, bezrobotni, ludzie przechodzący przez trudne życiowe sytuacje wymagają wsparcia w życiu codziennym i w podjęciu zatrudnienia. To dla nich działają podmioty ekonomii społecznej takie jak fundacje, stowarzyszenia, spółdzielnie socjalne czy Zakłady Aktywności Zawodowej pomagające w powrocie do pracy i życia społecznego.
 
Głównym celem Targów jest promocja idei Ekonomii Społecznej, w szczególności podmiotów (stowarzyszeń, fundacji itp.) jako dostawców wysokiej jakości produktów i usług. Do uczestnictwa w imprezie i zapoznania się z ofertą stoisk będą zachęcać przygotowane animacje. Osobne atrakcje zaplanowano także dla  najmniejszych uczestników wydarzenia, a na całe rodziny będą czekać gry, konkursy, występy i warsztaty.  
 
Organizatorem wydarzenia są: Stowarzyszenie Czas Przestrzeń Tożsamość oraz Stowarzyszenie Media Dizajn na zlecenie Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego. Targi odbędą się w ramach projektu „Ekonomia społeczna kluczem do sukcesu” współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.
 
Dodatkowe informacje o targach dostępne na stronie: http://www.es.wzp.pl/targi-ekonomii-spolecznej

 
Targi ekonomii społecznej
 
16 września 2017 r., godz. 10
Jasne Błonia
Szczecin
Źródło: Urząd Marszałkowski Szczecin
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dni Stargardu - Dzień sportu - GALERIA cz.2